Автор Тема: Умения "Бързоног" и "Пронизващ изстрел".  (Прочетена 1411 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Привет. Сега погледнах една битка в Морското убежище в зона "Порт пропаднала надежда" и забелязах, че прокълнат пират 54-то ниво има едновременно умения на призрачен преследвач и ловец, а именно Бързоног (което според мен трябва да е стелт) и пронизващ изстрел. Това нормално ли е?
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен bbi

  • Проз Бахур
  • *
  • Публикации: 129
  • Karma: +16/-20
    • Профил
Re:Умения "Бързоног" и "Пронизващ изстрел".
« Отговор #1 -: Април 18, 2011, 02:32:52 pm »
е, то и следовниците на мрака хем те проклинат, хем се благославят… няма драма. виж, проблем би било ако имаше пълен комплект умения и на двамата  :-)

DARK_GRIFON

  • Гост
Re:Умения "Бързоног" и "Пронизващ изстрел".
« Отговор #2 -: Април 18, 2011, 07:14:42 pm »
е, то и следовниците на мрака хем те проклинат, хем се благославят… няма драма. виж, проблем би било ако имаше пълен комплект умения и на двамата  :-)

като гледам какво прави брат ми с неговия герой който ще става преследвач като се развихри с кама или мет. ножки.  а аз как минавам с лък/арбалет през всичко ако админите изтърват някой бос да има пълния комплект умения на двамата няма да има убиване с какъвто и да е арсенал или отряд. това е личното ми мнение

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Умения "Бързоног" и "Пронизващ изстрел".
« Отговор #3 -: Април 18, 2011, 07:47:41 pm »
Да, навсякъде из ниските категории има противници със смесени умения.

П.П: Но там поне в повечето случаи не са прекалено тежки- както примера по-горе с уменията за тъмен и светъл мистик (няколко ловкост или жизненост по-малко не са много значителни). И не е проблем (освен ако не смяташ, че комбинацията е прекалено силна).
« Последна редакция: Април 18, 2011, 07:49:31 pm от Sheremetev »