Автор Тема: Занаяти 3-то и 4-то ниво  (Прочетена 2085 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Chingiz

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +22/-8
    • Профил
Занаяти 3-то и 4-то ниво
« -: Юли 20, 2009, 11:58:27 am »
Та въпроса ми е ....ако не помоля някой от екипа д ми влезе в акаунта цял месец ли трябва да седя и да чакам да изкарам жълтичък предмет  ..... 13 дена няма излязал такъв от моя акаунт ...айде вижте какво става  .... и едно проблемче  ...във ветровитите краища има само рецепти за 4-ниво ...специалност майстор на брони ....след незнам колко посещения и рефрешване на магазина за моята специалност се появява само една рецепта и то е 'подсилена кожена броня с халки ' , която неможе да се изработва поради липса на материал за нея  ..... има над 20 рецепти за оръжейни майстори ....и другото което прави впечатление ..на аукциона има вече жълти предмети от моята специалност които са изработени от хора ...те как си намериха рецепти които да могат да ползват от тази категория .... или пак ще ми обясните ,че съм най големия карък в тая игра....

Неактивен ti60_85

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 41
  • Karma: +5/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Занаяти 3-то и 4-то ниво
« Отговор #1 -: Юли 20, 2009, 12:08:01 pm »
не си само ти и аз съм така

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Занаяти 3-то и 4-то ниво
« Отговор #2 -: Юли 20, 2009, 12:55:40 pm »
"Жълтите" предмети са легендарни- които се отключват с много занаятчийски опит (трябва да се мине бариерата от 300 занаятчийски точки в дадената категория, като след 100 точките се получават само от произведени редки предмети).  Иначе тези предмети са от най-обикновени рецепти трета категория и има шанс да се направят (в смисъл, че от 50-60 опита може да излязат към 6-7 редки и с много къмет 2-3 легендарни).

А за магазина категория 4- и аз не знам защо само един вид броня се пада като рецепта, може пък да няма други подготвени в момента или наистина да има някаква досадна грешка.

Едит: Благодаря за корекцията.
« Последна редакция: Юли 20, 2009, 01:39:26 pm от Sheremetev »

Неактивен Chingiz

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +22/-8
    • Профил
Re:Занаяти 3-то и 4-то ниво
« Отговор #3 -: Юли 20, 2009, 01:35:00 pm »
Колега .....мислиш ли ,че незнам колко точки ми трябват ,за да направя легендарен предмет  .... имам 363 точки в професията си 3-та категория .... говоря че от две седмици не е излязал нито един подобен .... миналия път след подобно нещо като повдигнах въпроса шанса стана много по голям .... демек изкарвах по някой и друг специален предмет ....

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Занаяти 3-то и 4-то ниво
« Отговор #4 -: Юли 20, 2009, 07:16:01 pm »
Което ми напомня дали да не търся някой с професия коминочистач току виж и при мен вземе да потръгне ...  :P

п.п. 
Цитат
миналия път след подобно нещо като повдигнах въпроса шанса стана много по голям ...
ми повдигай го през 2-3 дни въпроса  да пробваме как е ... мен ми е смешно като го чета , ама като ги правя един след друг  и не стават ...  :'(

Неактивен Chingiz

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +22/-8
    • Профил
Re:Занаяти 3-то и 4-то ниво
« Отговор #5 -: Юли 21, 2009, 08:06:06 am »
А на мен хич не ми е смешно ..... особено като сме поставени в неравнопоставено положение ....неможе едната професия да е с привилегий над останалите ....говоря за оръжейниците .... някои вече ще изкарат епични предмети 4-та категория ,а другите тъпчем на място и нямаме рецепти  .... как мислиш ,че ще се стигнат тези хора кат се пусне съответната провка ..... помисли преди да се смееш

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Занаяти 3-то и 4-то ниво
« Отговор #6 -: Юли 21, 2009, 08:18:12 am »
Е това казвам при мен положението не е по различно ... от 20 предмета нито един .

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Занаяти 3-то и 4-то ниво
« Отговор #7 -: Юли 21, 2009, 08:59:36 am »
Никой не е поставян в неравностойно положение.
Механиката е една и съща за абсолютно всички.
Конспирация няма.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Chingiz

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +22/-8
    • Профил
Re:Занаяти 3-то и 4-то ниво
« Отговор #8 -: Юли 21, 2009, 10:02:18 am »
Мите ....неможе да ме убедиш че има равнопоставеност ...след като едната професия има рецепти които да ползва категория4 и да се развива ,а другите две нямат .... ми надникни в играта да видиш за какво иде реч .... нестава един ,от три предмета пуснати на ден да има три легендарни , а другите със седмици да нямаме нито един .... обясни ми тогава как лидера на гилдията започна да майстори след като аз имах вече направен легендарен предмет и сега е на два предмета от епичните ,а аз съм посредата ....

Rayh

  • Гост
Re:Занаяти 3-то и 4-то ниво
« Отговор #9 -: Юли 22, 2009, 12:10:57 am »
Мите ....неможе да ме убедиш че има равнопоставеност ...след като едната професия има рецепти които да ползва категория4 и да се развива ,а другите две нямат .... ми надникни в играта да видиш за какво иде реч .... нестава един ,от три предмета пуснати на ден да има три легендарни , а другите със седмици да нямаме нито един .... обясни ми тогава как лидера на гилдията започна да майстори след като аз имах вече направен легендарен предмет и сега е на два предмета от епичните ,а аз съм посредата ....

браво бе хане сега 48 хода нищо  :'( :'( :'(

Неактивен Chingiz

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +22/-8
    • Профил
Re:Занаяти 3-то и 4-то ниво
« Отговор #10 -: Юли 22, 2009, 11:32:08 am »
Никой не е поставян в неравностойно положение.
Механиката е една и съща за абсолютно всички.
Конспирация няма.
Вече съм съгласен ....сега и за нас има рецепти 4-та категория  ....за което благодаря на екипа  ...само дето някои вече са на епични предмети там  ....за останалото знам че е шанс ...който при мен явно е около 0 ...но това си е и до късмет ,с кото не съм се отличавал