Автор Тема: За лечебницата в Императорският град и още нещо  (Прочетена 1811 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен srek

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +101/-300
    • Профил
Малко странно е че тази лечебница е 2 ро ниво,според мен трябва да покрива всички нива и който ходи в Имперския град да може да си лекува наемките.Също така се чудя защо лечебниците не лекуват и главния герой,при положение че във всеки магазин може да си поправиш бронята трябва и за лечебниците да важи.Добре ще е когато отиваш в многостепенна зона когато кликнеш върху нея освен вида противници да излиза и колко хода ще са нужни,бях неприятно изненадан когато отидох при Вълколака и пристигнах в зоната  видях че ми трябват 15 хода се почна едно чакане,купуване точки за действие и тн

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Това да се виждат ходовете е добра идея, подкрепям.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Мисля, че се виждат когато пристигнеш в зоната още преди първата битка.
Пише 1/6  или  1/10  и т н
втората цифра показва колко са битките в зоната.

Неактивен srek

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +101/-300
    • Профил
Да, показва едва когато си на мястото на самата битка,аз предлагам и да показва когато си в града и цъкнеш върху зоната освен вида и количеството противници да изписва и ходовете нужни за приключването на стъпката

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
...Също така се чудя защо лечебниците не лекуват и главния герой,при положение че във всеки магазин може да си поправиш бронята трябва и за лечебниците да важи...

Да бе, да! И аз кога ще си продам колбите *hihi*

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Да бе, да! И аз кога ще си продам колбите *hihi*
Така си е  :D.
Аз съм против и двете предложения.
За лечението на герой от лечебниците не мисля че е нужно има си колби  :D
А за многостепенните.Отиваш и ще видиш колко хода са преди да си почнал това е достатъчно.
Относно лечебницата в имперския град там вече се колебая.Като цяло градът е столица на категориите от 2ра до 5та може би ще е хубаво да може да лекува всички герой от тези категории.Но от друга страна има достатъчно лечебници по безопасните зони където да се излекуваш.