Автор Тема: проблем след преразпределение на точките  (Прочетена 1205 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен the-beast

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +24/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Здравейте, направих преразпределение на точките за  уменията, но след промяната видях , че няма разлика от преди. промених прецизността от 0 на 7 ниво, но точността ми си остана същата както преди. Увеличих и умението скаут от 6 на 7 ниво , но също пак си пътувам от територия на територия за едно и също време. Единственото което забелязвам , че се е променило е макс. поражения на героя след като вдигнах майсторство с арбалет от 5 на 7 ниво. Но другите неща не ми дадоха промяна.

герой - chakala79

свят 3

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:проблем след преразпределение на точките
« Отговор #1 -: Май 10, 2011, 03:32:29 pm »
Прецизноста не увеличава точноста а броя на успешните атаки.
Относно скаута не съм го ползвал никога и нямам намерение- едно напълно излишно умение според мен.
По добре си купи ботуши с 40-50% скорост на придвижване.
Можеш да си вземеш 2 чифта и да ги сменяш.
Едни за бой и едни за пътуване.

Неактивен the-beast

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +24/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем след преразпределение на точките
« Отговор #2 -: Май 10, 2011, 04:21:55 pm »
за прецизността и аз не бях сигурен какво прави, мислех че увеличава точността, но за скаута си виждам че все още изминавам едно и също разстояние за 59 секунди и при скаут ниво 6 и ниво 7. За пример да дам докато бях скаут ниво 5 изминавах разстоянието за 1 мин. и 48 сек. после при ниво 6 падна на 59 секунди , а сега при ниво 7 пак си е 59 секунди. ей това не го разбирам ???

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем след преразпределение на точките
« Отговор #3 -: Май 10, 2011, 04:25:01 pm »
Ще проверим умението Скаут. Умението прецизност не повишава Точността а вдига процента за точен удар в битка. Това може да е доста по-полезно от даването на Точност, но зависи от конкретната ситуация.