Автор Тема: плячка в многостепенна зона  (Прочетена 1547 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
плячка в многостепенна зона
« -: Май 31, 2011, 11:22:26 am »
на два пъти ми се случва докато гледам доклада от битката с бос в многостепенна бойна зона да ме атакува друг герой и да ме убие.искам да попитам това възможно ли е или е някъкъв пропуск от стратна на екипа.

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:плячка в многостепенна зона
« Отговор #1 -: Май 31, 2011, 11:26:47 am »
Да.. напълно възможно е.Веднага след битката те връща в града.... ти си гледаш доклада,но си в града и те удрят  ;)
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:плячка в многостепенна зона
« Отговор #2 -: Май 31, 2011, 11:33:04 am »
Да.. напълно възможно е.Веднага след битката те връща в града.... ти си гледаш доклада,но си в града и те удрят  ;)

преди май не беше така доколкото ми е известно.а и няма логика да те връща автоматично без ти да си задал тая опция.тъй като се предполага че доста от наемниците са ти умряли или с намалени показатели.и все пак нека някой от екипа да отговори как е всъщност.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:плячка в многостепенна зона
« Отговор #3 -: Май 31, 2011, 12:02:21 pm »
Имаше такава тема преди в коята казаха,че щом пуснеш последната битка веднага те връща в града независимо дали гледаш анимацията,или четеш доклада.
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:плячка в многостепенна зона
« Отговор #4 -: Май 31, 2011, 12:58:32 pm »
За това правите следното.
Цъкате на последната битка и веднага след това отваряте нов процорец на картата и премествате героя в някоя безопастна зона.После може да го затворите новият прозорец и продължавате да си гледате битката до края ако искате и на нормална скорост  ;)