Автор Тема: проблем с продажба  (Прочетена 1569 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен icedream

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +12/-28
  • Hello, I am balance!
    • Профил
проблем с продажба
« -: Юни 08, 2011, 09:05:24 am »
здр! имам както повечето играчи и аз повече от 1 герои !Проблемът е на героя ми ile78 свят2 Имам много предмети в раницата като се опитам да ги продам трябва да ги маркирам всички по 2-3 пъти да също толкова пъти да цъкна за да ги продам докато при другите ми герои с 1 цъкане се решава всичко! Моля ако може да проверите това доста време ми отнема да цъкам по няколко пъти на 1 страница за да продам 10 предмета!

Неактивен icedream

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +12/-28
  • Hello, I am balance!
    • Профил
Re:проблем с продажба
« Отговор #1 -: Юни 08, 2011, 10:51:12 am »
темата се преглежда но никои не отговаря  което р притеснително *tired*

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем с продажба
« Отговор #2 -: Юни 08, 2011, 11:18:09 am »
Честно казано не разбирам какъв точно е проблема? Не можете да маркирате всички предмети за продажба? Не работи продажбата? Логвах се с героя и не видях проблем.

pithtath

  • Гост
Re:проблем с продажба
« Отговор #3 -: Юни 08, 2011, 11:26:55 am »
Селектирането на група от предмети често се дъни последните 2 седмици. Оправя се след рифреш или минаване на друга страница в инвентара, но пак не работи със 100% успеваемост. Същото е и при покупка на група предмети от магазин.

Неактивен icedream

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +12/-28
  • Hello, I am balance!
    • Профил
Re:проблем с продажба
« Отговор #4 -: Юни 08, 2011, 11:59:50 am »
проблема е че като отворя предметите не в четирите раници а в допълнителните и като дам маркираи всичко тази процедура я правя по 3-4 пъти след това натисна продаи и тази процедура я правя толкова пъти като дам на следваща страница също чакам по толкова време!това е надявам се сега да съм обяснил по правилно извинете за което

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем с продажба
« Отговор #5 -: Юни 08, 2011, 12:44:28 pm »
Доколкото разбирам говорите за Склада на героя? (меню Герой -> таб Склад) Ако е така проверих, но не намерих конкретно нещо, което да го чупи за героя Ви. Също така би трябвало да маркира всичко и да го продава от първия опит. Поне аз подобен проблем не можах да симулирам  ???

Неактивен icedream

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +12/-28
  • Hello, I am balance!
    • Профил
Re:проблем с продажба
« Отговор #6 -: Юни 08, 2011, 12:47:08 pm »
маи докато преглеждахте героя ми и аз съм бил в него и успявах да продам всичко от първия път без проблем мисля че са се оправили нещата !