Автор Тема: Проблем Присаединяване  (Прочетена 5283 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Проблем Присаединяване
« Отговор #15 -: Юни 09, 2011, 11:01:17 pm »
Явно аз нещо не съм наясно , аджеба какви лидерски качества трябва да притежавам в този случай?


Така да направиш, че да не се замисля Пешо до прави избори, а как да влага диаманти и злато и той...Може би на друг е трудно до разбере за какво точно иде реч.Всяка гилдия е като една малка монархия, ако Царя е слаб се прави преврат за да е стабилна монархията с смяната на лидера който масите мислят за нестабилен и неспособен, с такъв който ще вкара ред в гилдията и няма да допусне дразги, раздори и сплетни за преврати.Ако се опитат на някой лидер да му вземат гилдията си е виновен сам.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

pithtath

  • Гост
Re:Проблем Присаединяване
« Отговор #16 -: Юни 09, 2011, 11:43:28 pm »
Tемата дойде тук, че нещо се отплеснахте с дискусиите.
Boxa - имате предупреждение. Не се дръжте лошо с Ivolver. Спорете си нормално, без излишни дрязги.
Ivolver - не е нужно да намеквате кое и как трябва да се разгледа от модераторите. Случва се така, че някога просто ни няма онлайн.

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем Присаединяване
« Отговор #17 -: Юни 10, 2011, 07:52:35 am »

Така да направиш, че да не се замисля Пешо до прави избори, а как да влага диаманти и злато и той...Може би на друг е трудно до разбере за какво точно иде реч.Всяка гилдия е като една малка монархия, ако Царя е слаб се прави преврат за да е стабилна монархията с смяната на лидера който масите мислят за нестабилен и неспособен, с такъв който ще вкара ред в гилдията и няма да допусне дразги, раздори и сплетни за преврати.Ако се опитат на някой лидер да му вземат гилдията си е виновен сам.

Много е лошо , когато човек е като кон с капаци и отказва да приеме ,че решението за даден проблем не е толкова праволинейно и просто.Нещата опират то това , че както в реалния , така и виртуалния живот , винаги ще има келеши , които няма да гледат те да са добре , а на вуте да му е зле.И без значение колко добър менижджър , парламентьор , оратор си и какви умения да лавираш и да се справяш със заплетени ситуации притежаваш ,то в даден момент нещата опират до закони,  условия и прочие за постигането на поставената цел.

Относно проблема с гласуването за гилдийния лидер , ако претендентът спечели изборите , но преди изтичането на 24 часовия период за гласуване , той бъде изхвърлен от гилдията , какво се получава? Изборите се анулират?




« Последна редакция: Юни 10, 2011, 07:57:48 am от Driada »
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен Shivers

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +22/-83
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем Присаединяване
« Отговор #18 -: Юни 10, 2011, 01:29:56 pm »
Неможе да бъде изфърлен прафихме си експерименти с шерифа. Показва че неможеш да изгониш кандидата за водач. Също така и тези които са гласували за него като ги изгониш си остава гласа там а не се нулира. А митке като ги гледаш че има 500 крадеца в темата обирджии на гилии които са мамили някои от най-опитните играчи и големи гилдии. Трябва да ти стане ясно че няма спасение. Аз в моята гилдия съм напълно доволен от начина на приемане на нови играчи. Има си интервю да го видиш тоя защо напуска дадена гилдия. Или откъде има пари колко има ... и всякакви други критерии после си влага една такса за повишаване в доверен член. Хранилището се използва само за прехфърляне на предмети от хора в гилда или търговия и не се държат богатства там. Но какво да го направя един човек ... обяснява си минава си критериите прави си дарение. И в един момент с останалите приятелчета хоп избори. Как може аз да го знам тоя какво си мисли.Какво да го убеждавам да дарява а не да краде той ако дари ще развива ще бъде заобиколен от приятни хора задружни. Обаче ако открадне получава гилдия с внесени хиляди диаманти. А за асоциацията ти с монархия и цар много лошо. В реален живот като стане нещо такова царя ще ги издере живи. Тук нямам такива правомощия тук съм по скоро администратор без кой знае каква власт.Всички сме задружни няма дразги приятели сме.Но и 30 човека 4-5 категория да гласуват за мен 5 човека 6 категория ги засенчват което просто е смешно. :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Проблем Присаединяване
« Отговор #19 -: Юни 10, 2011, 01:39:18 pm »
Я направете ако можете още един експеримент.Дали ще може човек да гласува повече от 1 път?Смисъл гласува 1 път гоните го и после пак го вкарвате и пробва пак да гласува това ще може ли да стане или няма да му отчете второто гласуване?

pithtath

  • Гост
Re:Проблем Присаединяване
« Отговор #20 -: Юни 10, 2011, 02:29:32 pm »
Най-редно е гласът на даден играч да тежи пропорционално на вложените от последния средства в гилдията (не е ясно обаче дали се пази някаква статистика, тъй като играчът може да е излизал от гилдията многократно). Абсолютно нередно е някой пройдоха (например ниво 69) с дарено 20 злато и 0 диаманти да определя съдбата на гилдията :).
« Последна редакция: Юни 10, 2011, 02:33:50 pm от pithtath »

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Проблем Присаединяване
« Отговор #21 -: Юни 10, 2011, 02:54:14 pm »
Ако започне да се пази статистика в играта би могло не е проблем даже е логично хората направили най-много за гилда да имат най-голям глас при едно такова гласуване.

pithtath

  • Гост
Re:Проблем Присаединяване
« Отговор #22 -: Юни 10, 2011, 03:18:10 pm »
А най-лесният начин е: премахва се опцията за избор и се въвежда опция за директно прехвърляне на права от лидера. Чисто и просто. А на когото не му харесва управлението на гилдията - напуска последната и отива да лежи на някоя вечно-зелена поляна с тревичка в уста.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Проблем Присаединяване
« Отговор #23 -: Юни 10, 2011, 04:49:18 pm »
А най-лесният начин е: премахва се опцията за избор и се въвежда опция за директно прехвърляне на права от лидера. Чисто и просто. А на когото не му харесва управлението на гилдията - напуска последната и отива да лежи на някоя вечно-зелена поляна с тревичка в уста.
съгласен съм. ако се направи както в други игри няма да е зле. Права на лидер дава само водача на гилдията няма избори няма дявол. като не ти харесва шефа напускаш и играеш сам , отиваш в друга гилдия или си правиш своя. Освен това да се пази статистика кой какво е направил за гилдията е много удачно. Правиш някой 1 офицер като ти оспорят решението постваш заслугите му за гилдията пък нека спорят с фактите ако могат  *hihi*
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен boxa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 195
  • Karma: +14/-59
    • Профил
Re:Проблем Присаединяване
« Отговор #24 -: Юни 10, 2011, 05:15:58 pm »
А ще влезе ли в сила това да се премахне избора и да се дава разрешение само от водача на гилдията?
Или ще се разисква този проблем от администраторите!
Извинявам се за "Острия език"Извинявам се на Ivolver.

pithtath

  • Гост
Re:Проблем Присаединяване
« Отговор #25 -: Юни 10, 2011, 05:30:41 pm »
А ще влезе ли в сила това да се премахне избора и да се дава разрешение само от водача на гилдията?
Или ще се разисква този проблем от администраторите!

Не знам, boxa, ако им хареса на екипа - може и да го обсъдят.