Автор Тема: предложение за аукцион за наемници  (Прочетена 6798 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:предложение за аукцион за наемници
« Отговор #30 -: Юни 26, 2011, 09:43:12 am »
Ако екипировката не се обвързва мисля си че пазара ще замре още повече.Какво имам предвид.Значи примерно в началото на категория избирам някакви наемници и ги обличам ей така забързо с квото имам кажи речи някои епик и легенди.После щом не се обвързват ще сменя някои наемник да речем и ако е от същият клас ще му сложа същата екипировка с малки промени да речем.Няма да търся нови дрехи по аукциона.Няма да измайсторя нещо ново щото 80% от старата ще ми върши работа.Целта на обвързването е точно да си намериш нова екипировка и да поддържа пазара ни.
А относно номер 2 идеями отдавна ми харесва.Да има пазар и за наемници и да се продават на аукциона.Се пак доста ще е скъп някои добър наемник особено в тея дни на трудното им намиране.Ще стане добре и ще се продават много.Мулетата ще могат да печелят още злато.Проблема тука е че това е предлагано отдавна и екипа го беше отхвърлил преди категорично.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:предложение за аукцион за наемници
« Отговор #31 -: Юни 26, 2011, 10:00:15 am »
да прав си за пазара. но пък този за наемници би раздвижил нещата според мен особено пък ако може ги продадем директно с екипировката по тях  *hihi* ще си докарваме злато а и ще може да ги подменяме по-често ако попаднем на нещо значително по-добро. примерно днес си купя ловец с арбалет който е супер харча яко за него имам макс брой наемници. на следващия ден реша да погледна ей така из таверните и какво да видя някой къде по-добър наемник. и какво излиза че съм се прецакал яко заради лош късмет. докато като има такъв пазар просто ще продам другия и готово. а и не виждам проблем в това да мога да го възползвам за да си въстановя част от загубеното. ако толкова екипа мисли че това ще ни олесни прекалено може да вкарат пак шанса в тази работа. примерно като не успея го продам в срок от 24 часа да се освобождава автоматично и това е.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:предложение за аукцион за наемници
« Отговор #32 -: Юни 26, 2011, 10:05:55 am »
Въпроса за наемниците в случая е друг.Пак ще ти дам примерно.
Да речем си търся наемници няколко вида перфектни да речем каквито съм си харесал.Вместо да дам диаманти за ордена и диаманти за рефреши след това.Ще мобилизирам сичките си мулета и сички герой от гилдията ми и сички мулета извън гилдията и сички приятели на който им се занивама.Абе едно 100-200 акаунта,че що да не и повече може да събереш да ти търсят наемници ей така като минават през зоните.И понеже са ти приятели после и евтино ще ти ги продадат.Се на някои ще му излезне нещо което търся.Ще събера наемниците лесно без да дам нито един диамант или без да давам милиони злато.
А относно освобождаването на наемника автоматично след 24 часа то и това лесно може да се премине.Просто ще му правя оферта във форума.Ако наемника е добър все някои ще го хареса и ще се разберем като го пусна да го купи веднага.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:предложение за аукцион за наемници
« Отговор #33 -: Юни 26, 2011, 10:09:46 am »
какво толкова :) още едно предимство да си в стабилна гилдия и да си имаш приятели :) играта все пак е главно отборна и е ясно че предимствата ще са на страната на отбора. а това което каза и сега го има за екипировките :) да не говорим че може се прави директна замяна през хранилището.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:предложение за аукцион за наемници
« Отговор #34 -: Юни 26, 2011, 10:23:52 am »
какво толкова :) още едно предимство да си в стабилна гилдия и да си имаш приятели :) играта все пак е главно отборна и е ясно че предимствата ще са на страната на отбора. а това което каза и сега го има за екипировките :) да не говорим че може се прави директна замяна през хранилището.
е да какво толкова, ако аз бях шеф на играта бих предпочел на месец да печеля пари от 2000 диаманта за ордени и рефреши отколкото това какво толкова и отборната игра  :D.Отборна игра и сега има и предимствата и отново не са малки ;)
А за екипировката знам,че и сега го има.Лично аз по аукциона рядко пускам неща над 10 млн злато предпочитам да постна в форума или в гилда или както и да е за да избегна примерно таксата пък и търгувам скъпите неща в диаманти  :D

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:предложение за аукцион за наемници
« Отговор #35 -: Юни 26, 2011, 10:35:35 am »
е да моите извинения към екипа просто една друга игра явно ме е разглезила защото в нея постоянно се търси баланс между платени и неплатени акаунти. чисто и просто в нея платените опции пестят доста време като предимството на платения акаунт се изчерпва до там освен това опциите са евтини което изкушава повече хора да плащат. в нея на .нет светове примерно има по 20 000+ играча е от тях 10 000 да плащат пак се печели добре и без да дават баснословни суми всеки. затова и често като давам предложение все са обмислени така че да има баланс между едните и другите. пак казвам дори да не е всичко както съм го описал пак бих бил доволен.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:предложение за аукцион за наемници
« Отговор #36 -: Юни 26, 2011, 12:32:19 pm »
Абе как я мислите тая да стане..........? Трябват ми 2-3 героя и 40 мулета и се завърта страхотен бизнес без да има печалба за играта, дали ще мине това а?Това с пазара на наемниците няма да стане никога, не че не ми харесва(даже напротив) или го отричам, само че няма да бъде допуснато  в този му вид в който го предлагате.......


П.П.........+ и за двамата
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен EVIL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 199
  • Karma: +13/-86
    • Профил
Re:предложение за аукцион за наемници
« Отговор #37 -: Юни 28, 2011, 12:50:30 am »
ами и по 500 мулета си направете,дали ще имате време да ги играете ....идеята ми беше друга,но не я рабрахте,рефрешваите по 30-50 пъти дневно щом можете да си го позволите ,заключвам