Автор Тема: изчезнал диамант  (Прочетена 1790 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен stilena

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 19
  • Karma: +5/-0
    • Профил
    • Ел. поща
изчезнал диамант
« -: Август 16, 2011, 08:40:41 am »
Моля някой да ми помогне с обяснение.
първи проблем - с опцията предизвикателство ме е нападнал герой 19 ниво, аз съм 14 ниво, защо не действа правилото за разлика в нивата +-4;
втори проблем - в неделя вечер имах в наличност 30 диаманта, в понеделник сутринта забелязах, че са 28. Реших, че нещо не съм догледала. В понеделник цял ден копах във Вилните градини, според едната стъпка от Фаролинското приключение, след това прибрах героя в града и го пуснах да работи в таверната, купих две сини рецепти от аукциона, едната за 265 злато, другата за около 2000 злато. "Изядох" едната рецепта и забелязах, че диамантите ми са станали 27. Нищо друго не съм правила. Тази сутрин диамантите ми са 27, но ще ги наблюдавам  :)

stilena, Beta

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:изчезнал диамант
« Отговор #1 -: Август 16, 2011, 09:47:20 am »
по 1.....ако имате повече слава от него той може да ви предизвиква въпреки че сте с повече от 4 нива разлика
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:изчезнал диамант
« Отговор #2 -: Август 16, 2011, 09:48:16 am »
по 2.....давала ли сте си акаунта на друг?
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен stilena

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 19
  • Karma: +5/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:изчезнал диамант
« Отговор #3 -: Август 16, 2011, 10:27:44 am »
Благодаря, сега ми се изясни за предизвикателството. Не съм си давала паролата на никого, защото не виждам причина. Играя от юни 2011г. и не познавам никого в Свят 2. Играта е много приятна и неангажираща, не виждам нужда някой да ми наглежда акаунта. А освен това единственият ми познат в Имперски герой играе в Свят 3, но и той не ми знае паролата. Е, ако няма обяснение, ще приема, че в мен е грешката.  :)

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:изчезнал диамант
« Отговор #4 -: Август 16, 2011, 11:05:11 am »
Ако нямате активиран "Орден на пътешествениците" взима 1 диамант, ако натиснете бутона "Мигновено пристигане". От там може да са липсващите диаманти!
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен ShodoWSho

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 41
  • Karma: +3/-6
    • Профил
    • Ел. поща
Re:изчезнал диамант
« Отговор #5 -: Август 16, 2011, 11:16:30 am »
хахах преди време я играех играта и отначало докато свикна се понабутах така с диамантите за това мигновено пътуване :Д но я спрях играта и сега я почвам пак отначало,така че внимавай какво натискаш и кое иска диаманти :Д

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:изчезнал диамант
« Отговор #6 -: Август 16, 2011, 11:19:56 am »
Два пъти на 14ти и веднъж на 15ти сте работили по оферта в таверната за двойно време. При избор на двойно време се взима един диамант.

Неактивен stilena

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 19
  • Karma: +5/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:изчезнал диамант
« Отговор #7 -: Август 16, 2011, 12:27:32 pm »
Да, така е, сега вече сметката излиза. Това не го знаех, но вече ще внимавам.  :)