Автор Тема: Точки за действие  (Прочетена 1404 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен boxa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 195
  • Karma: +14/-59
    • Профил
Точки за действие
« -: Август 24, 2011, 10:37:19 pm »
Не знам дали е проблем, но съм длъжен да докладвам.
Тази вечер забелязах, че на всички мои герои 6 категория точките за действие се трупат по-бързо.
Примерно като сложа с мишката върху точките и пише колко време остава до следващата точка.
Сега е 23:30
На героите под 6 категория пише че остават 30 минути до следващата точка, а на героите които са 6 категория пише, че до следващата точка остават 10 минути.
И съответно са се събрали повече точки.Ако при нормално на кръгъл час трябваше да имам по това време 3 точки, то сега са 5 и шестата точка ще се появи след 10 минути в 12 без 20 часа.
Моля да го погледнете.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Точки за действие
« Отговор #1 -: Август 24, 2011, 10:43:19 pm »
Да, за 6-та и 7-ма категория е така вече..............
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен boxa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 195
  • Karma: +14/-59
    • Профил
Re:Точки за действие
« Отговор #2 -: Август 24, 2011, 10:50:30 pm »
А сега не ми даде точка.Пак си останаха 5 но пък ми пише че следващата е след 40 минути.
Ами ако ще се дават на всеки 40 минути точки, не може ли и да се събират повече.
Нали ако до сега са 12 да станат 14 или 15, защото няма смисъл да се застъпват.
тъй като през деня да речем от 8 до 20 часа работим.това са 12 точки.
В смисъл, че някои сме на работа и си оставям да се съберат 12 точки и пускам изработка на ресурс или се бия.На другия ден сутринта пак събирам 12 и си ги изразходвам.

Горе написаното е мое мнение и го давам като предложение максималния брой точки за 6 и 7 категории да е малко повече.