Автор Тема: Умения Пазител  (Прочетена 5355 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:Умения Пазител
« Отговор #15 -: Август 18, 2011, 08:11:19 pm »
Именно въпроса е да убиеш бързо.Бойния вик сваля доста атрибути на противника включително много жизненост от секи един опонент.

имам скромен опит с войните.несъм голям познавач.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Умения Пазител
« Отговор #16 -: Август 18, 2011, 08:28:02 pm »
според мен пазителя трябва да вдигне следното: майсторства с меч броня и щит на макс; командир и позиции и лидерство на макс; след тях идват контра и удар с щит. натъпкваш се с предмети за дух взимаш предследвачи с някой мистик с лечител и да видим кой умник с коя армия ще те бие. меча и щита е добре да се търсят с контра и удар с щит съответно във всяка категория. в ниските може и с яростни да се движиш слагаш им по 2 легендарни или епични меча и бой наред. мисля че е излишно но ще спомена че трябва и яко екипировка даваща точност а атрибутните точки се слагат на сила и жизненост. ако ги имаш и от предмети още по-добре. удара с щит може да не прави супер поражения но срещу гад с много блок върши много работа контрата също но изисква поне легендарен меч за да е ефективна защото удряш все пак с % от щетата на меча така че първто срещното "ножче" който го вземе голям бой ще яде. изключение да си току що качил категорията и да нямаш добро оръжие от награда.
за тези които почват пазител им се струва мъчно достигането до 15 ниво ще кажа само едно - слагаш от рядък нагоре тежък меч и бой.
на провокацията не съм и фен. който смята да ползва ловци нека си я вдига но аз съм за преследвачи мистици и яростни като наемници а те си имат достатъчно добра защита че пък да се тормозя и с тях да пазя :) имам пазители и в ниските и високите категории така че знам какво говоря.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)