Автор Тема: проблем  (Прочетена 26538 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #120 -: Август 25, 2011, 08:06:09 pm »
Да аз знам че няма да има скоро за това се бунтувам не беше нужно да ми го казваш но аз пак казвам че играч tontoer няма да се върне в 1во ниво ще играя до 69 и ако няма 70се просто няма какво да правя повече не че му дреме на някой но аз 2 години оставих за тия нива и ще ми е доста скучно да трепам за 6 опит и 10 злато нали се сещаш а няма да оставя още 2 години да си наваксам пак нивата дори и по силен да стана след рестарта, но не искам никой да се съобразява с мойто мнение аз просто искам докато играя да е по нормално че в 7ма стана скука голяма, искам по точно някакъв баланс,тоест като влезеш в 7ма инвестирал 100тици милиони в оборудване от 6та поне една стъпка да можеш да минеш дано ми проследихте мисълта и пожелавам приятна и лека вечер на учствалите в дискусията :)

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #121 -: Август 26, 2011, 11:32:04 am »
Между другото 500те точки, които се дават при рестарта стигат за да вдигнете 20на нива.. което означава, че още на първия ден сте в категория 3 отново и предвид лекотата, с която ще се минават и там нивата (поради факта, че сте опитни играчи и със сигурност ще си подготвите оборудване от преди това + приключението ще ви даде също добри предмети за там) за по-малко от месец ще сте в 4та след рестарта.. (с други думи отново в замъците)

За баланса в 7ма.. ще има още промени - определено има нужда..

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #122 -: Август 26, 2011, 04:18:25 pm »
ДА днеска има промяна в мобовете по добре се играе пипнати са   :)

Неактивен gikata1

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #123 -: Септември 01, 2011, 07:03:44 am »
здравейте някой можели да ми каже защо като стигнах нивото ми няка диамантите или кредитите както там се казва?

Неактивен KingRatt

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 184
  • Karma: +16/-60
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #124 -: Септември 01, 2011, 09:54:43 am »
Или въпроса ти е неправилен или не знаеш какво точно питаш...!
В тази игра (Имперски герой) за никакво ниво не се дават диаманти - кредити като понятие няма! (поне аз не знам такива)  ::)

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #125 -: Септември 01, 2011, 10:02:22 am »
 
здравейте някой можели да ми каже защо като стигнах нивото ми няка диамантите или кредитите както там се казва?
Кое ниво стигнахте ? С кой герой и в кой свят ?