Автор Тема: събиране на ресурс  (Прочетена 5661 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен i1978

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 62
  • Karma: +6/-23
    • Профил
Re:събиране на ресурс
« Отговор #15 -: Септември 17, 2011, 09:34:49 am »


по груби изчисления-180 точки...нормално ли е или по-скоро редно ли е това ?? такива задачи лесно могат да откажат човек от приключението.. :'(
като гледам ми се струва, че трябва да черпиш не да се оплакваш. :D Сега шегата настрана. Но определено ювелирите са многооооооо прецакани, кой каквото и да говори. С един копач без да дам нито един диамант минах всички приключения в 4та категория. Всъщност излъгах в Тъмногория трябваше да изкопая 5 златна руда и ударих май, един или 5 диамант не помня точно как беше ситуацията. Но тези диаманти ми бяха единствените и то не заради друго ами защото бързах. Относно ювелира ми вече писах. Имам в едно приключение един път 30 камъка. И на предпоследна мисия, до която не съм стигнал още пак мисля , че 30 камъка. Отделно имам да копая между 10-15 камъка в по-късите мисии и то в бойни зони, и там изтупах бая диаманти. Така, че ако нямаш диаманти си отдели около година за да минеш приключенията. Вие си правете сами изводите, дали не се отказва бая народ. Особенно като виждат как миньорите преминават тия мисии за нула време.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:събиране на ресурс
« Отговор #16 -: Септември 17, 2011, 01:35:10 pm »
Моля моля миньор минавал мисии за нула време ли?Я отиди в 5та на шанс оскъден да копаш 35-40 платина да видиш как се минава без постове и да си развил миньора на макс.То бая зор е да развиеш миньор на макса.

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:събиране на ресурс
« Отговор #17 -: Септември 17, 2011, 01:45:42 pm »
Моля моля миньор минавал мисии за нула време ли?Я отиди в 5та на шанс оскъден да копаш 35-40 платина да видиш как се минава без постове и да си развил миньора на макс.То бая зор е да развиеш миньор на макса.

Такае , и рудите не си е работа , но едно е при 30 опита да имаш 10% шанс и да събереш 12 от 30 , друго е 3 от 30:)

The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:събиране на ресурс
« Отговор #18 -: Септември 17, 2011, 01:49:13 pm »
аз пък съм твърдо за ювелира като занаят. изкопаваш няколко камъка продаваш ги и си купуваш екипировката за категорията без проблеми:) с другите професии трудно се прави този номер. може да е трудно за развиване и да са гадни мисиите ама не виждам занаят при който да купон. при 8к злато за поправка на екипировката трепеш за кожи на място където не можеш да вземеш с 40тд повече от 1к злато сами си смятайте какво му е на кожара.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен i1978

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 62
  • Karma: +6/-23
    • Профил
Re:събиране на ресурс
« Отговор #19 -: Септември 20, 2011, 12:16:20 pm »
Моля моля миньор минавал мисии за нула време ли?Я отиди в 5та на шанс оскъден да копаш 35-40 платина да видиш как се минава без постове и да си развил миньора на макс.То бая зор е да развиеш миньор на макса.
Аз пиша за четвърта категория това, което е при мене до сега. В пета не съм влезнал още и не я коментирам. Най-вероятно си прав, но със сигурност не е по-трудно от ювелира.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:събиране на ресурс
« Отговор #20 -: Септември 20, 2011, 04:40:57 pm »
За мен трудноста на горната задачка трябва да е минимума за елитно приключение. Толкова да е трудно, че да се радваш ако си стигнал 5-та стъпка да речем.  Всяка стъпка да се минава на "епична" трудност и да предлага съответната "епична" награда. Босовете да са нещо като Фамилията навремето - ще го победят малцина и то само тези, които дадат максимума от себе си и от категорията.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:събиране на ресурс
« Отговор #21 -: Септември 20, 2011, 06:04:01 pm »
...........................и да предлага съответната "епична" награда...........................



Ясно, точно и дано наистина да стане така, от мен +
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:събиране на ресурс
« Отговор #22 -: Септември 20, 2011, 07:10:43 pm »
нека тогава такова "елитно" приключение да иска да сабереш 50 ахата при нулев шанс ама наградата да не е 5 000 злато и 2 000 опит..тва си е смшено..много по-добре щеше да бъде тая стъпка от приключението да дава примерно 50 зан точки в горната категория-поне да знам че не бачкам за нищо..това че накрая ми дава епични клещи въобще не ме мотивира при положение че повечето епични бижута са по слаби от редките и легендарните

п.п. на Митика да каже че тия плюсове може и да ги дава без излишни коментари в темата
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
Re:събиране на ресурс
« Отговор #23 -: Септември 29, 2011, 03:19:40 pm »
в моята гилдия има играч ,който не е влизал в играта от 70 дена.тои е ювелир и е 31 ниво.сигурен сам че е изгубил интерес към играта именно заради тези стъпки от приключенията.за тези които предпочитат да се бият и са малък левел като им махнеш и прикл. и губят интерес.хареса ми предложението тази стъпка да се замени с изработка на примерно 5 предмета.героят да избира какви да са те(изработките) и според избора и наградата примерно:5 редки кожени ботуши-награда редки кожени ботуши с макс показатели.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:събиране на ресурс
« Отговор #24 -: Септември 29, 2011, 06:16:09 pm »
Да сигурно заради това е изгубил интерес  :D.Айде стига глупости който не му харесва се пуска кожар като не е изгодно да си ювелир

slav.yolov

  • Гост
Re:събиране на ресурс
« Отговор #25 -: Септември 29, 2011, 06:54:14 pm »
За приключенията най-изгодно е да си кожар ! Все ще ти пуска кожи , за 4-5 битки изпълняваш стъпката, като и взимаш опит !

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:събиране на ресурс
« Отговор #26 -: Септември 29, 2011, 07:25:25 pm »
Ами пак казвам като мислиш,че е изгодно да си кожар и да продаваш кожи за под 1к бройката пускай се кожар събирай си колкото искаш кожи.
Всяка професия си има плюсове и минуси и за мене така е по-хубаво да има разнообразие,а не всички да са еднакви.И аз имам ювелир и аз съм минавал такива мисии като ви е трудно и не ви се занимава има лесни решения на проблема ви.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:събиране на ресурс
« Отговор #27 -: Септември 29, 2011, 08:27:04 pm »
много сте интересни да му се не види. пъров кожара трябва да продаде кожи от поне 6-7 битки за да поправи собствената си екипировка ако се е наложило да бие някъде където са нужни и мерковете ти отива половин ден само златото да избиеш за поправяне при положение че разчиташ на продажбата на ресурс защото в повечето случаи те праща в зоните където пада злато колкото да кажеш че ти е дало нещо. това е в най-добрия случай. в най-лошия отива целия ден да си избиеш разходите. да не говорим че трябва колби храни в опасните провинции докато събираш рес си по-лесна мишена отколкото ако копаеш заради здравето и духа които се губят. и най-големия минус е че кожите и костите са най-евтините ресурси практически се продават на безценица. дърводелеца събира лесно ресурса продава се на добра цена ама с всички тези промени е адски трудно да продадеш изработено оръжие. миньора също събира лесно рес продава се на много добра цена но отиват много точки за действие. ювелира копае най-редките ресурси само че те струват адски много кинти и всяко бижу от К3 нагоре може го продадеш спокойно независимо от цвят. според мен по-скоро те са единствения занаят който не е прецакан.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:събиране на ресурс
« Отговор #28 -: Септември 29, 2011, 10:52:38 pm »
Да не забравяме че на кожара не са му нужни точки за "Изследовател" което се е много голям плюс................
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен i1978

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 62
  • Karma: +6/-23
    • Профил
Re:събиране на ресурс
« Отговор #29 -: Септември 30, 2011, 10:01:06 am »
много сте интересни да му се не види. пъров кожара трябва да продаде кожи от поне 6-7 битки за да поправи собствената си екипировка ако се е наложило да бие някъде където са нужни и мерковете ти отива половин ден само златото да избиеш за поправяне при положение че разчиташ на продажбата на ресурс защото в повечето случаи те праща в зоните където пада злато колкото да кажеш че ти е дало нещо. това е в най-добрия случай. в най-лошия отива целия ден да си избиеш разходите. да не говорим че трябва колби храни в опасните провинции докато събираш рес си по-лесна мишена отколкото ако копаеш заради здравето и духа които се губят. и най-големия минус е че кожите и костите са най-евтините ресурси практически се продават на безценица. дърводелеца събира лесно ресурса продава се на добра цена ама с всички тези промени е адски трудно да продадеш изработено оръжие. миньора също събира лесно рес продава се на много добра цена но отиват много точки за действие. ювелира копае най-редките ресурси само че те струват адски много кинти и всяко бижу от К3 нагоре може го продадеш спокойно независимо от цвят. според мен по-скоро те са единствения занаят който не е прецакан.
Абе човек, за какъв половин или един ден говориш. Аз ти говоря за поне два месеца на 30камъка в опасна зона, като на стъкпа ти е 40минути през които е почти сигурно, че все ще се намери някой да те дрънне. Без диаманти инвестирани в началото при ювелира е почти невъзможно минаването на мисия с копаене на ресурс. Друг е въпроса, че като вдигнеш нивата ако си упорит и имаш нерви ще си ги върнеш. Лично мнение. Вчера един от геройте ми в ничия земя събра 28 кюлчета обогатено желязо за има няма 5-8 стъпки отне му почти никакво време. Аиде да видиме, колко ювелира биха изпълнили приключението по икономично. Обръщам внимание нито един диамант изхабен от мене. 20 минути на удар.