Автор Тема: статистика  (Прочетена 2257 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
статистика
« -: Октомври 03, 2011, 06:56:23 pm »
:o :o

да попитам вече славата ли е най-важна?? преди колкото и слава да трупам ако някой има повече опит и/или занаят той беше по-напред в статистиката..сега нещо се е променило явно???
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:статистика
« Отговор #1 -: Октомври 03, 2011, 07:36:26 pm »
В интерес на коректността давам топ 10 на кат.4.......





...........ти имаш повече слава виждаш ли, защо си пропуснал да дадеш инфо за това??Класацията е съвкупност от показатилите опит, занаят и слава, а не само от едното от тях и винаги е било така.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:статистика
« Отговор #2 -: Октомври 03, 2011, 08:08:38 pm »
преди имах над 2050 слава обаче ако имаме примерно с някой еднакви точки в занаята и тои има по-малко слава,но повече опит другия герои е преди мен..сега сяка славата е водеща..и не е само с теб проблема виж и kadet-същия случaи ;)
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:статистика
« Отговор #3 -: Октомври 03, 2011, 08:28:58 pm »
"Класацията" се определя по три променливи: класация по слава, класация по боен опит и класация по занаятчийски опит. На едното си трети, на другото втори, на третото седми. Общо все едно имаш 3+2+7=12 "точки". Колкото по-малко точки имаш, толкова по напред си в общата "класация".

Може заради някоя моментна особеност да ти се струва, че славата играе по-голяма роля от другите неща, може и да има нещо променено. Не знам, но не е обявявано нищо за промени в тази насока. Макар че отдавна е повдигнат въпросът как да направим славата смислен показател.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:статистика
« Отговор #4 -: Октомври 03, 2011, 08:38:43 pm »
Да може и така да е, но класирането е последното нещо което гледам и ме интересува, последният път когато я гледах бях на 6-то място  *hihi*............................




Водачеството на класирането води само до завист и злоба, което излиза от рамката на приятната игра  :)
« Последна редакция: Октомври 03, 2011, 08:41:35 pm от mitika »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:статистика
« Отговор #5 -: Октомври 03, 2011, 08:43:05 pm »
"Класацията" се определя по три променливи: класация по слава, класация по боен опит и класация по занаятчийски опит. На едното си трети, на другото втори, на третото седми. Общо все едно имаш 3+2+7=12 "точки". Колкото по-малко точки имаш, толкова по напред си в общата "класация".

Може заради някоя моментна особеност да ти се струва, че славата играе по-голяма роля от другите неща, може и да има нещо променено. Не знам, но не е обявявано нищо за промени в тази насока. Макар че отдавна е повдигнат въпросът как да направим славата смислен показател.

Нали ти казвам преди примерно сам на 15 място дигам над 500 слава и пак съм си на 15-то място,а мястото ми в "слава" беше 2-ро смисъл аз сам скочил над 20 места нагоре,а промяна никаква  ;) нещо се е чепкало там явно *hihi*
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:статистика
« Отговор #6 -: Октомври 03, 2011, 08:46:23 pm »
Митика нищо нямам против теб ако беше така щеше да постна само статистиката за 4-та ;) проблем има и с Kадет...според мен е е малко нечестно да водиш някои с 2 от 3 показателя и той да е пред теб  *hihi*
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:статистика
« Отговор #7 -: Октомври 03, 2011, 08:53:23 pm »
Митика нищо нямам против теб ако беше така щеше да постна само статистиката за 4-та ;) проблем има и с Kадет...според мен е е малко нечестно да водиш някои с 2 от 3 показателя и той да е пред теб  *hihi*


Така е, ама какво ти дреме кой на кое място е, аз си джиткам без да обръщам внимание на това.............. :)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:статистика
« Отговор #8 -: Октомври 03, 2011, 08:55:01 pm »
А според мене kadet с тоя опит изобщо не трябва да е в тая класация  ;)
Иначе относно класацията не виждам проблем.В случая особено една от класациите като ти куца и си повечко места назад изоставаш и в общата нормално ми изглежда.
Смятах ги сега тези за 5та в топа които са героите и излиза точно сичко.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:статистика
« Отговор #9 -: Октомври 03, 2011, 08:57:49 pm »
ами според мен не трябва да е така ама щом вие казвате :) тегля ключа :D
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.