Автор Тема: плячка  (Прочетена 5064 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re:плячка
« Отговор #15 -: Септември 21, 2011, 09:54:27 pm »
Хе-хе :D
И аз съм 7-ма и доскоро си копаех в зоните 5-та и 6-та с чувството на недосегаем. Да, ама отнякъде се е появил този луд кучи син Робиоластекс и... ме нападнал. Естествено - накълцал съм на филийки и него и наемниците му. Той обаче - двама мои. Оня се излекувал и пак ме нападнал. Пак съм го бил. Но и той е убил още двама от наемниците ми. Третия път ме е победил.
 *freak*
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

pithtath

  • Гост
Re:плячка
« Отговор #16 -: Септември 21, 2011, 09:59:45 pm »
Робио се стяга за 6-та. Голям бой ще ви бие   >:(

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:плячка
« Отговор #17 -: Септември 21, 2011, 11:33:44 pm »
Интересно, дали ако вземеш много добри наемници ниво 41 и ги развиеш, екипираш групата със сгодни предмети и почнеш да се мотаеш из К6, ще станеш един от най-дразнещите хора в играта. Особено за онези, които са направили грешката да вземат нови наемници в К6 :D

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:плячка
« Отговор #18 -: Септември 22, 2011, 02:54:34 pm »
тука трябва ли да е същото като срещу мобовете щом малките не можем да ги удряме а те не само че ни нападат а и ни побеждават,защо 1 воин 63 ниво с блок 120 не може да бие парти от 3 наемника и герой,не е ли ситуацията сходна с тази срещу мобовете когато те ни правят смешни,защо тогава става обратното,защо този воин не може да блокира и избегне 30-40 удара и да ги помете накрая с една въртележка да пробвам ли да нападна моб със герой и наемници 7-8 нива по малки от него да видим какъв ще е резултата,това е направено май в интерес на определени герои,защо се сменят наемници и екипировка щом със много по слаби показатели те бият,пак желязна логика както всичко останало  *hmm*
с полицай,радио и mitika не се спори

pithtath

  • Гост
Re:плячка
« Отговор #19 -: Септември 22, 2011, 02:58:25 pm »
Модификатор при битки между герои няма. Но след като ти си по-висока кат. се очаква да се възползваш от всички облаги на категорията, тоест - да се облечеш по-добре. Ако някой по-ниска кат. те бие в този случай - това означава, че са ти много зле наемниците по отношение на двубоите срещу други играчи.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:плячка
« Отговор #20 -: Октомври 20, 2011, 03:42:30 am »
Ако герои с 10 нива по ниски от твоето и от по ниска категория те побеждват на плячка извода е само един - че героят ти е слаб.  ;)
Освен това в Аярската империя цари анархия и щом герой да речем 69 ниво може да нападне друг 60 ниво защо примерно 59 ниво да не може да нападне герой 65?  Ако му стиска - напада и това е. :)

newcomer

  • Гост
Re:плячка
« Отговор #21 -: Октомври 20, 2011, 03:20:34 pm »
Ако герои с 10 нива по ниски от твоето и от по ниска категория те побеждват на плячка извода е само един - че героят ти е слаб.  ;)
Освен това в Аярската империя цари анархия и щом герой да речем 69 ниво може да нападне друг 60 ниво защо примерно 59 ниво да не може да нападне герой 65?  Ако му стиска - напада и това е. :)

Единствения вариант герой по-горна категория да "пострада" от по-ниска е ако започне да се разхожда в зоните на по-долната провинция. Имай впредвид Данчело, че дори в градовете на по-ниските провинции всеки може да види единствено своята си категория герои. Тоест единствено в зоните могат да се намерят такива субекти, а какво могат да правят те в такива зони..много малко се бият с чудовища, а мнозинството събира ресурс, къде сече дърва, къде копае руда. Много често такива герои са "изоставени" и новия стопанин ги използва като "мулета". Деактивирал е наемниците, а понякога дори е нудист. Мулетата 50+ и 60+ са ъпгрейдвани, имат повече точки за копане заради категорията си. Обикновено те не са били първоначално такива, просто някой ги е "наследил" и ги движи, следвайки поговорката "Капка по капка, вир става" Така че като видиш, че някой 39 ниво е опукал 50+ че дори 60+ не си мисли, че е било кой знае каква битка.

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:плячка
« Отговор #22 -: Октомври 20, 2011, 04:56:08 pm »
Единствения вариант герой по-горна категория да "пострада" от по-ниска е ако започне да се разхожда в зоните на по-долната провинция. Имай впредвид Данчело, че дори в градовете на по-ниските провинции всеки може да види единствено своята си категория герои. Тоест единствено в зоните могат да се намерят такива субекти, а какво могат да правят те в такива зони..много малко се бият с чудовища, а мнозинството събира ресурс, къде сече дърва, къде копае руда. Много често такива герои са "изоставени" и новия стопанин ги използва като "мулета". Деактивирал е наемниците, а понякога дори е нудист. Мулетата 50+ и 60+ са ъпгрейдвани, имат повече точки за копане заради категорията си. Обикновено те не са били първоначално такива, просто някой ги е "наследил" и ги движи, следвайки поговорката "Капка по капка, вир става" Така че като видиш, че някой 39 ниво е опукал 50+ че дори 60+ не си мисли, че е било кой знае каква битка.

И аз имам такива наблюдения,така че тия дето трепят много по-горните категории няма какво да се дуят,като ги видим в битки за постове и замъци да бият по-горни категории тогава може да се каже кой е много силен и кой е много слаб.