Автор Тема: Показателите при статистикта  (Прочетена 1924 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Показателите при статистикта
« -: Юли 27, 2009, 08:22:23 pm »
Цитат
Това е мястото, където се записват персоналните Ви показатели. Има 2 колони - Умения с оръжия и Същества. И двете следят представянето Ви по време на битка. Когато унищожите 100 противника с едно оръжие, ще се появи звезда, която Ви гарантира 2% бонус към пораженията, които нанасяте с това оръжие. Същото се отнася и за чудовищата. Звездата там означава 100 убити чудовища от един тип, което Ви гарантира 2% бонус към пораженията, когато се биете срещу тези чудовища.

Има ли някакво допълнително правило , защото не съм сменял оръжието до този момент , а статитикта нещо не ми се връзва?

Имам 26 убити от един вид ,20 от втори, 136 от трети + 1 от четвърти. Всичко това по проста математика прави 183 . При убити с един вид оръжие ми се мъдри цифра 124, което не ми се връзва  горе написаното.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Показателите при статистикта
« Отговор #1 -: Юли 27, 2009, 08:28:28 pm »
В показателите за оръжие се взема брой битки, в които е използвано. Предполагам си се бил в около 20-30 пъти в битки, където противниците са двама или повече.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Показателите при статистикта
« Отговор #2 -: Юли 27, 2009, 08:35:20 pm »
В показателите за оръжие се взема брой битки, в които е използвано. Предполагам си се бил в около 20-30 пъти в битки, където противниците са двама или повече.
Ами аз не съм ползвал друго оръжие , а и се бия сам , но ако имаш предвид последователните битки , едва ли имам повече от 8 . Все още съм на 9-то ниво в началото :-\

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Показателите при статистикта
« Отговор #3 -: Юли 27, 2009, 08:41:26 pm »
Не. Имам предвид битка, където те чакат повече от един враг (както бандата на Чарли примерно).

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Показателите при статистикта
« Отговор #4 -: Юли 27, 2009, 08:48:59 pm »
Има ли написани правила за оценяване при този тип битки ,защото аз не съм ги изнамерил , а  определено търсих преди да задам тоя въпрос . Имам предвид , че от текста ,който цитирах подобно нещо не се споменава .

Сори за тъпите въпроси  ,но съм голем идиот  ;D!

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Показателите при статистикта
« Отговор #5 -: Юли 27, 2009, 08:56:41 pm »
Има ли написани правила за оценяване при този тип битки ,защото аз не съм ги изнамерил , а  определено търсих преди да задам тоя въпрос . Имам предвид , че от текста ,който цитирах подобно нещо не се споменава .

Сори за тъпите въпроси  ,но съм голем идиот  ;D!

Не, няма "правила". Простото правило е че в статистиката за противници - отчита броя противници с който си се бил - може да са били и 5 вълка в една битка - то ти отчита 5.

В статистиката за оръжия ти отчита всяка битка във която си ползвал даден тип оръжие - отчита я за 1, без значение със колко чудовища си се бил...

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Показателите при статистикта
« Отговор #6 -: Юли 27, 2009, 09:07:42 pm »
Тогава по мое виждане би трябвало да ми се отчитат и тези ,в които съм е бил последователно , защото и за тях ми се отнема точка за действие .

П.п Съжалявам ако съм досаден , но държа на точността. В играта съм със същият ник  , ако е нужно да е провери  :)

Rayh

  • Гост
Re:Показателите при статистикта
« Отговор #7 -: Юли 27, 2009, 11:34:46 pm »
ако е така аз да съм на 400 със всичко що мога да се бия  ;)

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Показателите при статистикта
« Отговор #8 -: Юли 27, 2009, 11:37:50 pm »
 ;D ми ,аз мисля да се пробвам ;D ;) ;D

Rayh

  • Гост
Re:Показателите при статистикта
« Отговор #9 -: Юли 27, 2009, 11:46:32 pm »
;D ми ,аз мисля да се пробвам ;D ;) ;D

успех  :)