Автор Тема: Магазин за атрибутни отвари  (Прочетена 1287 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Магазин за атрибутни отвари
« -: Октомври 26, 2011, 02:13:10 pm »
От както сме вдигнали този магазин само чувам че ги продаваме, но никога не ги засичам в наличност. Реших да направя една проверка и се оказа, че липсва таб за вдигане на "количеството" от където следва че се продават само по 20 бройки. Пример с Магазина за здраве/дух колби:


Другата ми забележка е към цената на атрибутните колби. По пример от смесените магазини тяхната цена е около 5 пъти по-висока от обикновените колби. Сегашното им съотношение в Ничиите земи е 1:1.

Незнам как е замислено и затова реших да попитам, но ми се струва, че поне едното (цена или количество) трябва да се промени за да има все пак някаква ефективност в тази сграда .

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Магазин за атрибутни отвари
« Отговор #1 -: Ноември 07, 2011, 03:33:48 am »
Не ми се иска да нахалствам , но явно понякога се налага за получаване на някакви отговори .
Ще повдигам тази тема докато някой от шефовете не даде смислено обяснение .

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Магазин за атрибутни отвари
« Отговор #2 -: Ноември 08, 2011, 10:11:41 pm »
................ тишина , тишина , като в песен на Васко Кеца :) !

Нямам идея неудобни ли са ни въпросите или е практика да не се отговаря , докато на питащите им писне да задават въпроси .
И преди някой от екипа да си го е помислил ще си призная , че съм жена на 41 години и вече ме стяга шапката от критическата , а очакванията са ми като вляза да играя да ми е приятно, а не да ме хваща нова фаза на ПМС .

И да задам и тук един въпрос ,който изчезна от служебната секция без отговор .
Иде реч за два комплекта категория пета .
Робите на богатството и Мечтата на крадеца

Защо им се губят бонуси от непълните бройки части при цялостно оформяне на комплектите ?

бонуси от 2 предмета:   Пуснато злато +24%, Пуснат предмет +12%, Ловкост +10, Интелект +10
бонуси от 3 предмета:   Пуснато злато +100%, Пуснат предмет +50%, Ловкост +18, Интелект +18
бонуси от 4 предмета:   Ловкост +24, Интелект +24
бонуси от 5 предмета:   Ловкост +32, Интелект +32, Точност +32
бонуси от пълния комплект:   Ловкост +42, Интелект +42, Точност +42, Дух +2200  ?


бонуси от 2 предмета:   Точност +10, Здраве +500
бонуси от 3 предмета:   Точност +32, Здраве +500, Пуснато злато +100%
бонуси от 4 предмета:   Здраве +1000, Ловкост +12, Точност +32
бонуси от 5 предмета:   Здраве +1500, Точност +32, Ловкост +24, Интелект +32
бонуси от пълния комплект:   Здраве +3000, Ловкост +42, Точност +042, Интелект +42  ?

Благодаря за вниманието !