Автор Тема: Кое оръжие е най-силно за Стрелецът Арбалет или м.копие ??? моля кажете  (Прочетена 3217 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен KrasimiRRR

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +2/-3
    • Профил
    • Ел. поща
чудя се какво да си зема. Метално копие или Арбалет кое е по-доро за битка ?
« Последна редакция: Септември 24, 2009, 05:02:48 pm от KrasimiRRR »

ahilix

  • Гост
Копията безусловно - с точност и критичен удар поне като бонуси - хастите са идеалния вариант..Виж Sion ако искаш - горе долу добре екипиран стрелец 27 ниво

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Метателните копия и един хубав щит. Особено за призрачен преследвач със специализация за метателните копия.

Единственото изключение е срещу много силен опонент със сравнително малко живот (такива не съм намирал). С един лък и повече критични удари може да се намали вражеската численост/ здраве на 50% още преди да им се влезе в обхват, но тази стратегия за момента не я препоръчвам на никого, прекалено е рискована (остават едни 50% от врага, срещу които ще се борите без никакъв шанс за блок). Може би ако се бутнат още малко уменията (примерно два критични удара и два нормални с лък/арбалет да са достатъчни за сваляне на почти всички врагове освен костенурките), ще има поле за по-обширен размисъл.

tyty_man85

  • Гост
Аз стрелец с друго оръжие освен метателно копие не съм видял,освен някоя нинджа но те са 5-та категория и пак е с копие.

tyty_man85

  • Гост
За лъка не бъди сигурен щом аз с лък бия стрелец 5-та категория значи не е за подценяване

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Лъка използван от Призрачен ловец е неописуема комбинация..
в 5-та категория 8 обхват .. върви го стигни ако нямаш приличен блок или стелт, а той има 40-50% критичен и ако те уцели в първия рунд с Изстрел в главата + критичен ;D
« Последна редакция: Септември 25, 2009, 01:48:32 am от DraganoW »
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Точно заради това, може би при пускане на дружините един артилерист в групата ще отслабва относително добре здравето на вражеската групировка още преди да започне близкият бой (особено в комбинация с мистик на мрака, отнемащ по още 300 жизненост в началото).

Rayh

  • Гост
Точно заради това, може би при пускане на дружините един артилерист в групата ще отслабва относително добре здравето на вражеската групировка още преди да започне близкият бой (особено в комбинация с мистик на мрака, отнемащ по още 300 жизненост в началото).

по 500 в 5 категория
За лъка не бъди сигурен щом аз с лък бия стрелец 5-та категория значи не е за подценяване

10 става обхвата на лъка може да го свалиш максимум на 4 със стелд и проклатие на мрака като комбинация ако са оправили обхвата и действито на стелд

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Как ще става 10, след като 5-та категория лък има 5 обхват + 3 обхват от орлово око става 8, но пък при максимален обхват стреля 2 пъти в първия рунд (не съм го изпробвал, но така пише)
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Rayh

  • Гост
да моя грешка отдавна не бях гледал ловеца  :-[

още по зле 2 рунда преди преследвача който при всички случаи ще е с 50% блок

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Аз давах пример за средната ситуация в момента, иначе в 5-та категория ще е жестоко с още 24% бонус към максималните поражения (магия от мистик на светлината), +50 точност и една божествена благословия (по още една точка към уменията, в които имаш точки, но все пак не са на максималното си ниво). Сега като (на теория) сложиш и максималните проклятия на един мистик на тъмнината и бонус водачество на пазител, получаваш- артилерийска обстановка с фугасни и термо-барически ракети... Естествено и враговете ще са нещо подобно, ама сега само си чешем езиците без практика.

tyty_man85

  • Гост
Ще разберем когато пуснат партито,сега и да си обясняваме един на друг няма да стане без да сме видели какви ще са мобовете.

Неактивен Yolov

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 506
  • Karma: +63/-36
    • Профил
Лъка използван от Призрачен ловец е неописуема комбинация..
в 5-та категория 8 обхват .. върви го стигни ако нямаш приличен блок или стелт, а той има 40-50% критичен и ако те уцели в първия рунд с Изстрел в главата + критичен ;D

Аз съм с лък 3 звезди на 15 ниво за лъка + дигам умението за лък надали скоро животни и други бръмбари ще ми взимат кръв ... ( поне за категория 2 ... като се има предвид че сам започнал вече да пазарувам за 3-та категория ! )