Автор Тема: Триене на постове без причина  (Прочетена 1269 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Триене на постове без причина
« -: Декември 08, 2011, 04:57:56 pm »
Community Manager
Karma: +512/-268
   
Колкото повече - толкова по-добре.
В живия форум винаги има много теми, независимо дали те се струват тъпи, безсмислени или нещо друго на някого.
Пишете, колкото искате, стига да се държите добре.

Това е един цитат на човек от екипа,който ще подложа на съмнение за истинността му тъй като ми се трият няколко пъти съвсем възпитани и нормални постове изразяващи личната ми позиция и на други хора относно някои неща в играта.Ако някой не е на моето мнение може да го заяви открито,изглежда доста грозно да се появяваш набързичко да изтриеш поста на някой и после пак така бързичко да се скриеш.Моля екипа да ме поправи ако искам нещо което не е по правилата на ИГ,защото заради 1 човек целия екип се злепоставя,в момента форума ми изглежда така:форума си е само за екипа и си наглсят темите както им допада,играчите имат право да пишат когато мнението им съвпада с това на екипа а ако се объркат да напишат нещо неудобно бързичко го трием........

Неактивен Elektra

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +51/-54
    • Профил
Re:Триене на постове от без причина
« Отговор #1 -: Декември 08, 2011, 05:06:21 pm »
Аз вече два пъти пиша мнението си в тема, от която се интересувам. Два пъти отделям време да обмисля поста си и да го напиша и два пъти се трие, без да съм обидила някой в него. Спазила съм всички правила на форума. Постовете бяха изтрити само, защото един от модераторите в него не споделя възгледите ми. Но този форум нали е за това точно - който желае да сподели мнението си с другите.
Постовете, за които говоря бяха публикувани в темата за кървавите предмети. Само че след като първият ми пост беше изтрит, аз си го копирах. Съжалявам само, че не го и снимах, както ще направя с тази тема.
Ето го въпросният пост. Преценете сами дали има нещо нередно в него, нарушава ли някакви правила и обижда ли някого.

Elektra
Категория 2
**

Karma: +36/-25
  • [-]

Активен Активен

Публикации: 66



Профил Лично съобщение (Активен)
 
 
Re:Кървави приказки
« Отговор #22 -: Днес в 03:17:27 »
 Отговори с цитатЦитат
За втори път ще кажа това, въпреки че първия си пост, отнасящ се за кървавата екипировка, нещо не мога да го намеря, така че поне не ми се налага да се извинявам, че се повтарям Smiley
Ако здравината на кървавите предмети стане 50%, много от хората не само ще се откажат да копаят кървав кристал и да изработват кървави брони и оръжия (с което съществуването на кървавия замък абсолютно ще се обезмисли), но и ще спрат да играят - много от приятелите ми в играта го казаха вече. Защото който иска това, с осъществяването му ще развали едно от най-готините хрумвания на екипа. Изобщо не мисля, че първоначалният замисъл за кървавите предмети е бил те да са с 50% здравина, за да се говори изобщо за бъг. И ако е така, защо наистина не беше поправено толкова много време, едва ли е защото някой точно сега се е сетил да зачовърка темата.
Честно казано на мен и 20% здравина ми се струва малко и веднага ще се обоснова: цената да се снабдиш с достатъчно кървав кристал, за да можеш да изработиш нещо, което е по-добро от епичен предмет, е безкрайно много ходове хвърлени на вятъра, да не говорим за търпението да чакаш героя ти да се накопае, а междувременно някой да те пребие и да ти вземе и малкото, което си изкопал. Защото все пак това е замисълът и основната причина тези предмети да изчезват в крайна сметка (поне според мен) - да изработиш уникален предмет, по-уникален и от епичен, та цената е прекалено висока, дори сега, но с 250 здравина за 250 битки - поносима. Ако предмети започнат да изчезват след 2 битки, никой няма да се занимава да го прави.

Относно това, че кървавите предмети не се хабят при обсада, прочетох едно становище за предизвикателствата - че не можеш да избираш дали да се биеш. Браво, така е. А когато вражеска гилдия нападне замъка на твоята гилдия имаш ли избор, искал ли си го? Не, принуден си да го защитиш, ако имаш поне малко достойнство. Каква е разликата тогава?

Говорите също за това, че малко хора можели да си го позволят и че не било честно едни да имат, а други не. Ще ви кажа обаче кои са тези, които могат - геймърите като мен и приятелите ми от Зеалотс и Аспарух, от по-силните гилдии, които в крайна сметка са силни пак, защото основно са съставени от геймъри. Ние можем да си го позволим, защото сме отделили и всеки ден отделяме време и нерви за тази игра. Става дори без да си купуваш диаманти с истински пари - аз си купувам диаманти с виртуалното злато на играта и пак успявам, просто трябва малко да се позанимаваш, да дадеш част от свободното си време на играта. Така че пак не е даденост.

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:Триене на постове без причина
« Отговор #2 -: Декември 08, 2011, 05:58:42 pm »
преди 2 дена пишех отговори които ми се триеха след не повече от 5 мин,никой нито съм обиждал нито злепоставял просто си казвах мнението по някои теми но някой да трие мнението на определен човек само защото не му харесва отговора за мен е направо просташко
с полицай,радио и mitika не се спори

pithtath

  • Гост
Re:Триене на постове без причина
« Отговор #3 -: Декември 08, 2011, 06:45:00 pm »
Темата за кървавите излияния отиде в Imperial Hero България > Private Area > Administrator's Area > Открити проблеми. Проблемът е много сериозен и съм сигнализирал многократно за него, при което наблюдението от всички е било отбелязано като проблем за оправяне. Не знам как трябваше да ви го напише човек, за да го проумеете. Наглостта ви започна да става безгранична опитвайки се да превърнете един бъг експлойт в правило върху което трябва да се гради ИГ. Буквално съм потресен и от ситуацията, в която някой на базата на тази очевадна наглост, построява и заплаха за евентуален отказ от играта?!?!?

Смея да твърдя, че онези хубавци, които успяваха да мултиплицират еднократните рецепти, можеха просто да се обосноват, че след като са успели да умножат рецептите 1000кратно и са потрошили страшно много чукове, ресурси и т.н., за да ги изработят - то това не е бъг (и че просто името на рецептата е "еднократна", но не и по смисъл), след като никой не се е намесил да го отстрани навреме. Или пък да заплашват, че ще спрат да играят. Е, някои наистина спряха, бидейки адски гузни от цялата ситуация. Мога да дам и други примери, но едва ли има смисъл.

Всички очакваме лице от екипа на играта да се произнесе по проблема публично, след като толкова много настоявате.