Автор Тема: питане  (Прочетена 5465 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

pithtath

  • Гост
Re:питане
« Отговор #15 -: Януари 07, 2012, 12:33:00 pm »
Това се питам и аз. Вероятно е абсолютно същото, с изключение на това, че играчът е ощетен от малките поражения на въртележката.
« Последна редакция: Януари 07, 2012, 12:35:34 pm от pithtath »

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:питане
« Отговор #16 -: Януари 07, 2012, 06:06:52 pm »
добре ощетен от към щети това го знам. ама ако бие с въртележката 10к щети то героя е пътник подир някой рунд или трябва се надявам вцепеняването да влезе в употреба и а дано проклятието и фокуса също да помогнат?
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

pithtath

  • Гост
Re:питане
« Отговор #17 -: Януари 07, 2012, 06:16:38 pm »
При противници с въртележка осигуряваш просто минимален шанс за удар на опонента, няма какво друго да се направи. Но не виждам как корелира това с конкретното обсъждане на "обратни поражения". В крайна сметка дори героят да е засегнат от въртележката, той няма да умре веднага, а са достатъчни само 2 успешни удара, за да си обере умението основния процент щети. Тоест - ти пак си получаваш своето, което се предполага, че трябва да получиш при използването на "ОП".

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:питане
« Отговор #18 -: Януари 07, 2012, 06:33:10 pm »
последен въпрос от мен че пропуснах да го задам в предния пост.
мисля да си направя парти с мистици тъмни магове и да ги търся с вцепеняване загуба на фокус и какво вече там излезе полезно. ако ги взема всички с обратни поражения това значи ли че всеки от противниците ще бъде ударен с обратни поражения? и освен това ако бос с въртележка удари всички тях това означава ли че всички ще му върнат пораженията или ако се случи няколко противника да нападнат един и същ от моите магове което е малко вероятно но все пак да попитам.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

pithtath

  • Гост
Re:питане
« Отговор #19 -: Януари 07, 2012, 06:52:57 pm »
"ОП" има отношение единствено към ударите на опонента, ако бъде прокълнат. Всеки опонент може да бъде прокълнат само веднъж. А това, което питаш основно - трябва да го тестваш. Мисля, че е редно, ако имаш 5 мага с "ОП" - да имаш 5има различни прокълнати от противниковата група по време на битката (тоест, ако има вече прокълнат, системата да прави опити да избере непрокълнат все още, докато не намери такъв). Най-лесно ще направиш тест с два мага. Умението е абсолютно еквивалентно за герой или наемник. Разликата идва само от свойствените щети за типа прокълнат и тяхната конкретна реализация върху твоите човечета. Перфектен вариант - прокълнат с големи щети, точност и шанс за критичен удар; потърпевшо човече с малко ловкост и броня.

ПП:

Ето един пример за визирания от Komadrin бос:

Тъмен стрелец нанася Критичен Удар  [-18228] на *****
...........
Върнатите щети (1), (30%) = 5468.4, което е 95.52% от здравето на боса (5725, след прилагане на умението болест).
« Последна редакция: Януари 08, 2012, 09:30:51 pm от pithtath »