Автор Тема: Подвеждащ текст по време на пътуване  (Прочетена 2111 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Когато пътувам с акаунт, който не си е активирал Орден на пътешественика, се появява следният текст:
Цитат
Ако активирате Премиум членство, ще съкратите времето за пътуване на половина. Ако към него прибавите и Орденът на пътешественика, ще можете да пътувате моментално и напълно безплатно!

За безплатно пътуване е достатъчно да имам само въпросния орден, текстът трябва да се коригира.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Подвеждащ текст по време на пътуване
« Отговор #1 -: Март 19, 2012, 10:15:42 am »
Когато пътувам с акаунт, който не си е активирал Орден на пътешественика, се появява следният текст:
За безплатно пътуване е достатъчно да имам само въпросния орден, текстът трябва да се коригира.
Орденът не може да се активира , ако акаунтът няма пуснат премиум.
Друг е въпроса че след това може да се удължи и ползва без премиум.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Подвеждащ текст по време на пътуване
« Отговор #2 -: Март 19, 2012, 12:13:50 pm »
Няма значение дали съм с премиум или не. Мога да си "удължа" ордена, независимо че от няколко месеца не е бил активен (включително и премиумът).

П.П: Тествах го пак за всеки случай. Засмука ми 25 диаманта без проблем и сега ще се стрелкам две седмици наляво-надясно по земите Аярски. Има някои неща, които са останали от старите времена и не са коригирани по описанията, май това е едно от тях. :)

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re: Още предложения за описанията
« Отговор #3 -: Април 20, 2012, 04:20:49 pm »
За няколко дни се появиха две теми относно "изгорели" точки за подобряване на предмет. Очевидно за някои потребители не е ясно, че не може да подобрят един и същи предмет няколко пъти, а при опит за вземане даже самите точки изчезват без предупреждение.
Накратко: хората се чувстват ощетени не по своя вина, а това не е хубаво за играта.

Надявам се, че ще се внесе уточнение в описанията на подобни награди. Както и да се вкара допълнителна проверка- ако се опиташ да подобриш за втори път някой предмет, да те извести, че не може. За да не си изгубиш наградата по невнимание (а примерно да пуснеш тема във форума "+15 ловкост за ръкавици, свят 3- начална цена 100 диаманта").