Автор Тема: Бонуси от замък  (Прочетена 1188 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен srek

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +101/-300
    • Профил
Бонуси от замък
« -: Март 16, 2012, 05:49:05 pm »
Значи проблема е следния-отивам да изфермя Фамилията с герой Sreky свят 2,на 8мата битка ми свършва шарената колба която ми дава +12 към всички умения, с нея и бонуса от замъка здравето ми е 2200,9тата битка я провеждам с 1520 кръв,за 10тата зареждам нова колба но здравето ми е 1640, липсват бонусите от замъка,давам за пример кръвта защото тя ми направи впечатление,Явно някъде с Шарените колби и бонуса от замък се получава проблема

pithtath

  • Гост
Re:Бонуси от замък
« Отговор #1 -: Март 16, 2012, 05:59:54 pm »
Опитай да излезеш от играта и влезеш наново в нея.

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:Бонуси от замък
« Отговор #2 -: Март 16, 2012, 07:00:39 pm »
Значи от доста дълго време съм го забелязал тоя бъг(който впрочем не е само визуален), но не съм писал. Да ви кажа- не се получава само с шарените колби(те са само една част от бъга) и излизане от играта не помага(поне на мене). Давам пример: взимам нова броня на един мерк, махам старата слагам новата(нито една от двете няма жизненост) и го виждам с намалено здраве(все едно без замъка). Лошо е когато се случи в многостепка, защото аз правя следното: пускам го до някоя съседна провинция и отново го врщам в замъка  и се възстановява нормалното здраве ама не знам как ще стане, когато си в многостепенна.Но, тъй като не съм отговорно лице, ще е най-добре да се изчака компетентен отгвор от екипа. Моето е само лични наблюдения ;)
zlatin98 свят 2