Автор Тема: Проблем със зареждането на "Цели комплекти" и други  (Прочетена 1299 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Reign.of.Chaos

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 5
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Здравейте имам проблем със зареждането на таб "Цели комплекти" и занаятчийските магазини в ничиите земи.При цели комплекти направо ми забива и трябва да рестна компютъра.При занаятчийските магазини след 3-4 минутно чакане ми се появяват картинките.Спомням си,че преди имаше тема за този проблем и пишеше как можем да махнем картинките да зарежда по бързо,но не мога да я намеря с търсачката за което се извинявам.Дайте съвет как може да оправя тези проблеми.Благодаря предварително

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Мисля, че ако си купиш някоя конфигурация с 32GB QC DDR3 и i7-3960X EE, може би ще е възможно да отвориш страниците с комплекти. *hihi*

Според мен проблемът не е в твоя компютър, а в реализацията на модула. Не знам кога ще имат време, но според мен трябва да се оправи.

П.П: Параметрите по-горе са малко попресилени, но би ли споделил на каква машина имаш проблеми с менюто? Питам от любопитство, защото експериментирах с компютър с 512 МВ RАМ и там понякога има проблеми дори и със самото отваряне на аукциона за предмети.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
С 1 ГБ рам и малко търпение комплектите зареждат  *hihi*
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.