Автор Тема: Дом  (Прочетена 5070 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tsetsofox

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +0/-1
    • Профил
Re:Дом
« Отговор #15 -: Август 18, 2009, 07:23:09 am »
Ако сте сигурни че не ви е паднал от битка пишете и име на акаунт да се провери !

Естествено, че не е от битка хах... иначе нямаше да пиша - колкото до акаунта - не съм надарен с излишно въображение, затова е същия както във форума. А иначе имах предмети тиер 4 в дома, приготвени за 30ти лвл, който вече съм... ще почакам няколко часа и ако няма развитие ще си търся нови, макар че едва ли някой ще ми върне диамантите за старите а ???
« Последна редакция: Август 18, 2009, 07:26:04 am от tsetsofox »

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Дом
« Отговор #16 -: Август 18, 2009, 10:59:00 am »
Ами рефреша при мен не е решил проблема, все още ми липсват 2 къщи пълни с легендарни брони от 4та категория :)
Надявам се да го оправят.

Неактивен dimhab

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Дом
« Отговор #17 -: Август 18, 2009, 01:19:20 pm »
При мен го има абсолютно същия проблем с къщата!
Дайте някакво решение!

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Дом
« Отговор #18 -: Август 18, 2009, 02:18:58 pm »
При мен го има абсолютно същия проблем с къщата!
Дайте някакво решение!

Проблема трябва да е оправен вече. Потърси предметите си в склада.

Неактивен zax983

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 17
  • Karma: +1/-1
    • Профил
Re:Дом
« Отговор #19 -: Август 18, 2009, 03:18:16 pm »
Проблема трябва да е оправен вече. Потърси предметите си в склада.
Имаше там някакви камъни, но не всичките... Когато им натиснах да се преместят в раницата, за абсолютно всички ми изписа че са се преместили успешно, но след това ги нямаше нито в склада, нито в героя... просто изчезнаха... Акаунт 0000

newcomer

  • Гост
Re:Дом
« Отговор #20 -: Август 18, 2009, 06:17:48 pm »
В моя акаунт всичко е ок. Благодаря за своевременната намеса на отговорните лица.

Kilgor

  • Гост
Re:Дом
« Отговор #21 -: Август 18, 2009, 06:29:39 pm »
Всичко ми се върна в склада, но като му зададох да се премести в дома пак изчезна.

Kilgor, Betta

Неактивен zax983

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 17
  • Karma: +1/-1
    • Профил
Re:Дом
« Отговор #22 -: Август 18, 2009, 07:00:40 pm »
Да, предметите се върнаха нормално, но има нов бъг. Проблема е само с ресурсите и разбрах защо изчезват! Когато имаш от даден ресурс в теб и поискаш да върнеш още от него, той просто се трупа върху първия, т.е. изчезва!!! И проблема не е само конкретно с тези ресурси, изчезналите от дома, а с всичко. Токущо купих 50 бронз от аукциона, като имах 14 в мен, но нямах място в сака и отиде в склада. След това освободих място и пратих бронза от склада в сака, като той вместо да отиде на някое свободно място, той просто отиде върху другия бронз, но остатъка изчезна... Сега вместо да имам 50+14, аз имам само 50... Такъв проблем до сега не е имало, явно са решили да се смесват пристигащите неща, което е добра идея, но за съжаление не добре осъществена, остатъка изчезва... И сега като загледах камъните разбирам че там е станало същото... Просто са се допълнили съществуващите купчинки до 50 бройки и останалите са изчезнали... Самоче тези купчинки изначално си бяха по 50... И все едно нищо не е дошло...