Автор Тема: mitikia моите уважения  (Прочетена 1837 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен rdy4fun

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 60
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
mitikia моите уважения
« -: Май 14, 2012, 06:07:31 am »
Ела да играеш в свят 3 ?и след първата седмица ще се радвам на безпрестрастно мнение ?

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:mitikia моите уважения
« Отговор #1 -: Май 14, 2012, 06:20:14 am »
митика е коректна както винаги намеси се когато се стигна до клевети по адрес на екипа. не виждам да е казала нещо по-различно от това. аз също имам герои в свят 3 които зарязах за да играя в свят 2 където има повече хора вярно колкото по-рано се направи толкова е по-леко но си имах подарен на мен от отказал се играч герой 4 кат. с доста диаманти и все пак не издържах.
според мен лично надеждата е 2.0. когато я пуснат си мисля че много играчи ще се ориентират към светове 3 и 4 където са малко играчи защото имат шанс да се изявят което не може се случи в свят 2. другия начин който съм срещал е да потърсиш някой да ти подари герой в желания свят. моят съвет е ако искаш да пробваш второто докато чакаме 2.0. казвал съм го преди и ще го кажа пак не защитавам никого просто се опитвам да бъда коректен към всички. има само 2ма към които не бих се опитал и то е ясно кои са защото много ревът а това а онова пък са с яростни с които всичко е лесно.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен rdy4fun

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 60
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:mitikia моите уважения
« Отговор #2 -: Май 14, 2012, 06:27:17 am »
не сум казъл нищо против просто да дойде да пробва... като почнах диаманта беше 160к сега е 900к перла 600к няма предмете няма рес .няма акцион не става и за майсторене .просто греда пълна 59 левел с главния герои с 2-рия съм 53 .оставям по малките яд ме е че труда който съм положил се оказва че е нямало смисъл понеже колкото и да се отрича наистина не останаха играчи. говоря за свят 3 специално за останлите незнам.просто ме е яд накратко.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:mitikia моите уважения
« Отговор #3 -: Май 14, 2012, 09:17:34 am »
Аукциона, свят 3:
К 3: Легендарни: 2 страници, Епични: 1 страница
К 4: Легендарни: 2+ страници, Епични: 1 страница
К 5: Легендарни: 3- страници, Епични: 1-2 страници
К 6: Легендарни: 1 страница, Епични: 1 страница
К 7: Легендарни: няма, Епични: няма

Цена на лигнитни въглища : 500 до 8К.
Цена на кафяви въглища: начупена, значи през ден се купуват. Което може и да е хубаво, ако означава, че търсенето е колкото предлагането. Там поне би трябвало да има признаци на живот в занаята, ако ще и да е насочен само към нуждите на гилдията.

Една от вероятните причини може да е, че магазините по Ничиите земи са развити достатъчно добре, за да поддържат екипировката на голяма част от героите в момента. Поне с това може да се обясни защо няма много занаятчийски изработки на аукциона.
Но поне се надявах, че аукционът ще е залят с предмети от зони.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:mitikia моите уважения
« Отговор #4 -: Май 14, 2012, 10:18:17 am »
няма хора в свят 3 наистина именно това ме отказа от него. и определено си е гадно да гледаш как хора 5-6 категория давали хиляди диаманти се отказват защото тръпката я няма. имах и герой в свят 4 ей така от любопитство е определено сме останали хора за един свят. единствено се търпи положението в свят 2 ама и там диаманта бяга нагоре надолу като цена. ще се повторя но за мен тази игра може да върви единствено нагоре само дано стане по-скоро докато все още сме останали играчи които да викнат старите да се върнат и да се появят нови иначе е възможно и свят 2 да стане като 3 и 4.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:mitikia моите уважения
« Отговор #5 -: Май 15, 2012, 01:47:08 pm »
Играчи има и то не малко.
Не се заблуждавайте от това, че само десетина човека пишат във форума.
Много от моята гилдия нямат дори регистрация във форума.
Да не говорим, че има доста чужденци, които също не пишат тук.
Само в Тъмногория има 4 гилдии от доста активни играчи, които държат предните постове.
Във всяка една игра има текучество - едни спират да играят а други започват. Напоследък срещам из провките доста нови играчи.
Проблема с аукциона е съвсем друга история. Много от майсторите спряха да работят по ред причини - епиците излизат предимно недоносчета и нямат нищо общо с това което екипа обеща когато свали процентите на шансовете за изработка. Дори тези които рестартираха и избраха бонус към изработка са разочаровани от итемите които излизат. Няма как да си покриеш разходите при условие, че на 9 от 10 изработки ти вкарва куп ненужни атрибути дори и ресурса да ти излиза без пари.
Димаматите се вдигат по много проста причина - играчите все по рядко и по рядко си купуват с реални пари.
Защото НИЩО не ги стимулира да го правят !!!
Подаръците бяха един такъв стимул но вече са история.
Най лошото е че няма комуникация между играчите и екипа.

П.П.
В свят 3 има дори повече развити магазини в ничиите земи отколкото в свят 2.
« Последна редакция: Май 15, 2012, 01:49:41 pm от Danchello »