Автор Тема: Прероден наемник.  (Прочетена 1834 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Прероден наемник.
« -: Юли 01, 2012, 09:10:34 pm »
Възможно е да е просто грешка при визуализацията, но все пак...

Свят две, герой Marveliki. Проблем- убит наемник се преражда преди следващата битка в многостепенна зона.
От известно време насам се опитвам да мина Ледената брадва, понеже героят е незавидно облечен- кротичко си чакам след като загубя 24 часа, за да ми презареди магазина за колби за дух и мана. Отивам днес, започвам да се бия в многостепенната като мислено повтарям "още един критичен" , защото ми трябва чудо, за да мина стъпката.
Ето го и него.
Днес качих 4-та категория с друг герой и можех спокойно да го екипирам с наградната кама, която ми е обещана ако мина Ледената брадва с Марвелики.
По някое време дадох на цялото парти да изпие по 1 атрибутна отвара!
Следващата битка най-грижливо обличаният ми наемник dmgdealer (Боби, благодаря ти за ножката, не съм забравил жеста, братле!) умира. Умира бе. Любимец ми е, на него разчитам, а гадовете го пребиха по средата на многостепенната.
Тъкмо изричам на ум нещо, което няма да напиша тук, готвя се да върна партито обратно в града и гледам... ПРЕД ВСИЧКИ НАЕМНИЦИ ИМАМ ОТМЕТКА ЗА ВЛИЗАНЕ В БИТКА.  :o
Помислям си още нещо, което няма да напиша тук и си казвам- аха, иска рефреш... Рефрешвам!
 :o ЖИВ Е БЕ!  :o 
"Добре де, ще цъкна "битка" да видя какво ще стане"
Пича не само, че беше жив, ами и вкарваше критични! Пък е и жена.
Остава последна битка с боса, неговата... кожа долна.
*Критичен, критичен, критичен...*
Брадвата загина. Марвелики оживя.
Викам си- визуализацията е сгрешена. После гледам- наемника хаби мана за засада, умира и за следващата битка е жив и... НА ПЪЛНА МАНА.
Озовал съм се в града, рефрешвам и... Героя+ двата оцелели наемника СА НА ПЪЛНА КРЪВ И МАНА след битката.
Нямам мистик, не ползвам лилави колби, битката ще оставя в последни битки под номер 3 (и 2) през следващата седмица.

Днес минавам Тиер 4 с един герой, минавам си приключението с наградна кама с другия герой, докладвам... интересен проблем във форума и същевременно се изфуквам с късмета си

А някои казват, че молитвите не помагат  *KING*
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Прероден наемник.
« Отговор #1 -: Юли 01, 2012, 09:22:27 pm »
Да не би въпросният наемник да е вдигнал ниво след последната битка...?
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Прероден наемник.
« Отговор #2 -: Юли 01, 2012, 09:26:58 pm »
Да точно така е станало, видях битките и наемника ти е 38-мо ниво в битка №4, а в №5 вече е 39-то.......това е, няма бъг, просто си имал късмет мерка да е качил ниво след като е убит...
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Прероден наемник.
« Отговор #3 -: Юли 01, 2012, 09:32:37 pm »
И аз погледнах- така е. :) Не знаех, че може да се получи :)

Ще намериш ли обяснение защо оцелелите наемници са на пълна кръв и мана след края на битката?
А главният герой също, но е възможно последните битки да не са го докоснали... и все пак маната при него също е съмнително много, но по някое време го заредих.
Кръвта- добре, ама всеки от наемниците ползва някак мана :~)
Едит- погледнах отново. Мисля, че остава 1 оцелял наемник, който се оказва с пълна кръв и мана в момента. Може да съм му дал мана и да съм забравил, ама кръв не ми стига за последната битка, камо ли след нея- горе писах, че чакам 24 часа, за да си купя колби за кръв.
Остава възможността да съм го излекувал, без да се усетя, но навикът ми е да лекувам всичко наведнъж, а останалите още са мъртви :)
Героят ми е с малко взета кръв след последната битка, може докато съм писал да се е регенерирала... ама маната защо му е толкова много? Да речем, че съм му дал колба без да се усетя, точно 52 мана под максимума имаше, когато писах. Да възможно е.
Може да няма нищо нередно и всичко а си е наред- ще се радвам да е така, обаче ми се събраха твърде много "ако" и предпочетох съвестно да си докладвам
« Последна редакция: Юли 01, 2012, 09:45:06 pm от marveliking »
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Прероден наемник.
« Отговор #4 -: Юли 01, 2012, 09:36:10 pm »
И аз погледнах- така е. :) Не знаех, че може да се получи :)

Ще намериш ли обяснение защо оцелелите наемници са на пълна кръв и мана след края на битката?
А главният герой също, но е възможно последните битки да не са го докоснали... и все пак маната при него също е съмнително много, но по някое време го заредих.
Кръвта- добре, ама всеки от наемниците ползва някак мана :~)


Когато наемника е качил нивото кръвта и духа се зареждат догоре...
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Прероден наемник.
« Отговор #5 -: Юли 01, 2012, 09:53:09 pm »

Когато наемника е качил нивото кръвта и духа се зареждат догоре...
Наемникът е друг, но ... и той е качил ниво  :o (merc - 41)
Да предположим, че кръвта на героя се е регенерирала, а маната... е навярно и там се е случило нещо обяснимо, заключвам, за да не натоварвам излишно екипа
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D