Автор Тема: Не сте ли прекалили с тежеста на премиум ?  (Прочетена 3707 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dead299

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 57
  • Karma: +5/-29
    • Профил
Напрактика сте го направили прекалено силен. Защото като сметнете цялостния бонус на играча излиза към 250 % По принцип е към 50% но сумарно е горе долу толкова, почти се чувствам принуден да го активирам.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Не сте ли прекалили с тежеста на премиум ?
« Отговор #1 -: Август 09, 2009, 06:59:38 pm »
Напрактика сте го направили прекалено силен. Защото като сметнете цялостния бонус на играча излиза към 250 % По принцип е към 50% но сумарно е горе долу толкова, почти се чувствам принуден да го активирам.

Такова е решението на създателите на играта, премиума е екстра по желание и не е трудно да го активираш ако изкараш диаманти от продажба на пазара.

Неактивен dead299

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 57
  • Karma: +5/-29
    • Профил
Re:Не сте ли прекалили с тежеста на премиум ?
« Отговор #2 -: Август 09, 2009, 07:04:18 pm »
Такова е решението на създателите на играта, премиума е екстра по желание и не е трудно да го активираш ако изкараш диаманти от продажба на пазара.

Така е но надали едно нетърпеливо лапе ще се съобрази с това а просто ще грабне телефона на мама и тате или своя и ще се охарчи според мен не е мн редно да се предлага такъв достъп на вс. това е равностойно на това да се опиташ да продадеш на дете играчка в оцъствието на родителите му, немурално е .

Неактивен dead299

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 57
  • Karma: +5/-29
    • Профил
Re:Не сте ли прекалили с тежеста на премиум ?
« Отговор #3 -: Август 09, 2009, 07:39:22 pm »
И аз съм много против това но....Не почти,ами си задължен да го активираш.. иначе не може да се играе !
Е не е точно така но са се престарали това с 2 те точки за ход е прекалено, но иначе вс друго си е ок.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Не сте ли прекалили с тежеста на премиум ?
« Отговор #4 -: Август 10, 2009, 08:58:48 am »
Така е но надали едно нетърпеливо лапе ще се съобрази с това а просто ще грабне телефона на мама и тате или своя и ще се охарчи според мен не е мн редно да се предлага такъв достъп на вс. това е равностойно на това да се опиташ да продадеш на дете играчка в оцъствието на родителите му, немурално е .

Koe e неморалното в случая - че създателите на играта предлагат екстра в безплатна игра която ще ги обезпечи за вложените финансови инвестиции и усилия. Ти какво предлагаш - да се проверяват за възраст по ЕГН регистриралите се в играта ли ? Или мислим за нетърпеливите лапета - надявам се че това не са топ потребителите на играта. Това е ролева игра, не е за +18 годишни че да се забранява достъпа до нея. Всяко "лапе" би трябвало да се е научило на самоконтрол до толкова че да знае дали да праща или не СМС, не вярвам сега и екипа на ИГ да е виновен за възпитанието (или липсата на такова) у някои индивиди в подрастващото поколение.

Неактивен SteelDragon

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 148
  • Karma: +13/-13
    • Профил
Re:Не сте ли прекалили с тежеста на премиум ?
« Отговор #5 -: Август 10, 2009, 01:05:55 pm »
хаха
неморално
И как точно е неморално да искаш пари, срещу вложен труд?
По твойта логика, всички прозводители на играчки са неморални.
И морал се пише с "о".
Предлагам преди да може да активираш премиум, да има прост тест с 10 въпроса - правопис, граматика, и т.н. Който не може да го мине, се счита, че не може да формулира правно валидна воля за осъществяване на сделката смс-срещу-диаманти-за-да-играя-на-играта.
На тези хора се разрешава само с нотариално заверено пълномощно от цялата рода и в присъствието на педагогически съветни, представител на общинския съвет и народното събрание, да изпратят смс.
Тази игра така или иначе се играе основно от разни хора, който разцъкват в офиса помежду другото.
« Последна редакция: Август 10, 2009, 01:37:27 pm от SteelDragon »

tyty_man85

  • Гост
Re:Не сте ли прекалили с тежеста на премиум ?
« Отговор #6 -: Август 10, 2009, 01:37:26 pm »
няма смисъл да се занимавате  с такива хора и да им обяснявате  никой не е задължен насила  да  играе  ИХ на който не му изнася да си играе тетриса  тя е безплатна
« Последна редакция: Август 10, 2009, 01:52:14 pm от tyty_man85 »

Неактивен dead299

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 57
  • Karma: +5/-29
    • Профил
Re:Не сте ли прекалили с тежеста на премиум ?
« Отговор #7 -: Август 10, 2009, 04:43:28 pm »
Koe e неморалното в случая - че създателите на играта предлагат екстра в безплатна игра която ще ги обезпечи за вложените финансови инвестиции и усилия. Ти какво предлагаш - да се проверяват за възраст по ЕГН регистриралите се в играта ли ? Или мислим за нетърпеливите лапета - надявам се че това не са топ потребителите на играта. Това е ролева игра, не е за +18 годишни че да се забранява достъпа до нея. Всяко "лапе" би трябвало да се е научило на самоконтрол до толкова че да знае дали да праща или не СМС, не вярвам сега и екипа на ИГ да е виновен за възпитанието (или липсата на такова) у някои индивиди в подрастващото поколение.

Надали е възможно да се очаква само контрол  от 13 годишни . И не мисля, че това е мястото те да се учат на каквото и да било тук е редно да се развличат и е грозно когато красотата на играта се обръща в механизъм за въсполване от тази тяхна детинска безгрижност.
« Последна редакция: Август 10, 2009, 04:47:17 pm от dead299 »

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Не сте ли прекалили с тежеста на премиум ?
« Отговор #8 -: Август 10, 2009, 04:48:28 pm »
Добре де! Признавам си,аз съм на 12 години и съм дал само 4.80 за тези прословути диаманти! Играя и немски игри,но там никога не съм изпращал SMS-си,защото ако не ми ги пратят ще отидат парите ми на вятъра,а тука като не дойдат ще пиша на екипа и ще се оправят.В тази игра има аукцион и може да се търгуват диаманти.На мен ми е достатъчно да си активирам един път премиума,после мога да си активирвам пак с търгувия в играта

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Не сте ли прекалили с тежеста на премиум ?
« Отговор #9 -: Август 10, 2009, 05:03:27 pm »
Тази тяхна безгрижност е въпрос на възпитание.
Сега към числата: 8 месеца премиум, 20 лева -> 2.50 на месец (на сегашните цени колко банички са това?). Отделно поне тук е някакво забавление и стимул да продължи интелектуалният труд на екипа. Иначе за същите 2.50 всеки месец могат да си купуват от отровните фъстъчки от Македония примерно... или ония хубави пластмасови турски играчки, с които преди няколко години за малко няколко деца да се задушат. Или пък Бело Боро. Поне върху покупката на диаманти родителите могат да имат някакъв контрол- къде през СМС фактурите, къде ако се плаща с карта. До 18 години поне тези неща би трябвало да се следят. А на училище (или където и да е навън) никой не знае какво ще си купят с тези 2.50 лева. Евентуално, ако мама и тате са по-загрижени за чадото си, могат и да ползват това за малко по-качествен контрол (класическото "ще ти разрешим да си даваш парите за диаманти, ако еди-какво си").

Само че за нито едно от тези неща създателите не носят отговорност и не задължават никого (както вече беше посочено). Пък и има толкова много безплатни онлайн забавления... например подрастващата младеж може безплатно да упражнява уменията си с нож в ЦС сървър.

И, я виж ти какво изскочи, докато направя моята публикация- май на някого му пука къде си дава парите и какво получава срещу тях (не семки и бонбонки). Следователно някой се учи сам как да си следи парите и какво е тяхното значение, а това е полезно да го развиеш (дори и в елементарни граници) на 12-13 години според стандартите на днешния свят. Иначе по-късно ще има едни приятни разговори тип "Дай 1000 лв за мотор, не са много" и "Пък аз искам операция на носа като Пена от десети В".

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Не сте ли прекалили с тежеста на премиум ?
« Отговор #10 -: Август 10, 2009, 05:12:32 pm »
Иначе по-късно ще има едни приятни разговори тип "Дай 1000 лв за мотор, не са много" и "Пък аз искам операция на носа като Пена от десети В".

За мотора няма да се хвана лесно,за другото такъв какъвто съм се родил-такъв ще съм! Пък и друго,аз съм на ваучер и като ваучера обикновено ми е 5 лева,но когато дадох за диамантите в телефона имах 11лв и нещо става,но при ваучер 5 лева,като дам 4.80 оставам 20 ст. и като изникне нещо важно и например съм вънка,където няма домашен тел няма как да се обадя  :-X

ПОСЛЕПИС:аз смятам с спечелените диаманти от аукциона да си активирвам премиума за 2 седмици,защото ако си го активирам за 8 месеца,може до догава 100 пъти да съм се отказал от играта-защото ми стана скучна и др.
« Последна редакция: Август 10, 2009, 05:15:27 pm от Blue shaRk »

Неактивен dead299

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 57
  • Karma: +5/-29
    • Профил
Re:Не сте ли прекалили с тежеста на премиум ?
« Отговор #11 -: Август 10, 2009, 07:22:34 pm »
Тази тяхна безгрижност е въпрос на възпитание.
Сега към числата: 8 месеца премиум, 20 лева -> 2.50 на месец (на сегашните цени колко банички са това?). Отделно поне тук е някакво забавление и стимул да продължи интелектуалният труд на екипа. Иначе за същите 2.50 всеки месец могат да си купуват от отровните фъстъчки от Македония примерно... или ония хубави пластмасови турски играчки, с които преди няколко години за малко няколко деца да се задушат. Или пък Бело Боро. Поне върху покупката на диаманти родителите могат да имат някакъв контрол- къде през СМС фактурите, къде ако се плаща с карта. До 18 години поне тези неща би трябвало да се следят. А на училище (или където и да е навън) никой не знае какво ще си купят с тези 2.50 лева. Евентуално, ако мама и тате са по-загрижени за чадото си, могат и да ползват това за малко по-качествен контрол (класическото "ще ти разрешим да си даваш парите за диаманти, ако еди-какво си").

Само че за нито едно от тези неща създателите не носят отговорност и не задължават никого (както вече беше посочено). Пък и има толкова много безплатни онлайн забавления... например подрастващата младеж може безплатно да упражнява уменията си с нож в ЦС сървър.

И, я виж ти какво изскочи, докато направя моята публикация- май на някого му пука къде си дава парите и какво получава срещу тях (не семки и бонбонки). Следователно някой се учи сам как да си следи парите и какво е тяхното значение, а това е полезно да го развиеш (дори и в елементарни граници) на 12-13 години според стандартите на днешния свят. Иначе по-късно ще има едни приятни разговори тип "Дай 1000 лв за мотор, не са много" и "Пък аз искам операция на носа като Пена от десети В".

ВС е относително ясно е че ще е единпът за премиума но за да се стреми да е над другите ще праща все повече и повече и другите също верижна реакция

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Не сте ли прекалили с тежеста на премиум ?
« Отговор #12 -: Август 10, 2009, 07:38:31 pm »
Ако толкова натежават тези 4.80 , предлагам на екипа да помислят за възможност от 2.40 за 25 диаманта . Мисля ,че в този случай повече хора биха се включили с SMS -и .

tyty_man85

  • Гост
Re:Не сте ли прекалили с тежеста на премиум ?
« Отговор #13 -: Август 10, 2009, 08:03:05 pm »
диамантите са за хора които могат да си ги позволят а и по-добре 10-12 годишните да стоят пред компа и да дадат 4.80 вместо да ги гледам как пу6ат цигари и други неща и да дават много пове4е пари вредни неща

Неактивен KingRatt

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 184
  • Karma: +16/-60
    • Профил
Re:Не сте ли прекалили с тежеста на премиум ?
« Отговор #14 -: Август 13, 2009, 06:58:09 am »
 :) Стига сте го дъвкали тоя премиум бе люде божии! 8 Месечен премиум струва по 3 кинта на месец...На мене цигарите ми за ден надхвърлят 8 лева