Автор Тема: Питанка  (Прочетена 1007 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kimsy

  • -= =-
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 125
  • Karma: +12/-35
  • http://prikachi.com/images/877/3761877P.jpg
    • Профил
    • Ел. поща
Питанка
« -: Юли 26, 2012, 01:27:56 pm »
Сега ударих един в жълта зона. Охраняваха го двама. за пробата ударих направо тоя дето копае.
Първата битка ми я показа - падна ми единия ловец. втората не ми я показа изобщо. третата останал само главния герой.
Той пак победи ама се би сам. след това гледам и четиримата наемника са си здрави. има ли някой от АДМИНИТЕ да обясни гениалното решение след първата битка да се изключват наемниците. щото като гледам здравето на героя и тва, че изобщо не му е останал дух явно и във втората се е бил сам. Тва нещо и в замъците го има отиваш активираш си наемниците събаряш половината стражи и после като се върнеш атакуват те стражите ти се биеш сам. тва просто е някакво гениална измислица дето не мога да я хвана. ама искам някой от синичките лентички да ми обясни не от зелените и оранжевките или каквато и да са други интерпретатори на правилата.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Питанка
« Отговор #1 -: Юли 26, 2012, 01:46:21 pm »
И сам можеш да си отговориш.
1) Виж от кога има теми с оплаквания по този въпрос (търсачката).
2) Погледни кога за последно е имало промени по играта.
3) Виж кога за последно някой от тези, от които търсиш отговор, се е появявал.

Може и да не ти хареса до какъв извод ще стигнеш, но поне ще научиш нещо полезно. Ако го приемеш достатъчно философски, може би ще намериш и начин да извлечеш изгода от цялата тази ситуация. Каквито са бъговете за теб, такива са и за другите (поне в този случай).