Автор Тема: Въпрос относно морала в играта.  (Прочетена 1705 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Въпрос относно морала в играта.
« -: Октомври 13, 2013, 07:40:06 pm »








Искам да попитам редно ли е да се допускат подобни индивиди в играта?
Играл съм и играя в доста други игри и мога да ви уверя, че само за една подобна обидна дума на такива хора им се слага вечен бан ! Даже не ги предупреждават !!!!
Има правила във форума в които се казва , че е забранено да се обиждат други играчи но такива правила за самата игра не съм прочел никъде, като изключим, че съобщение може да се докладва като обидно.


Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Въпрос относно морала в играта.
« Отговор #1 -: Октомври 13, 2013, 08:03:15 pm »
Напълно те подкрепям, и според мен тези заслужават вечен БАН в играта........Ще докладвам за ситуацията където е нужно  ;).
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Въпрос относно морала в играта.
« Отговор #2 -: Октомври 13, 2013, 08:59:21 pm »
Благодаря за което.
Би било добре също да могат да се блокират подобни драскачи както е при чата, макар че това едва ли ще ги спре.
Ще си правят все повече и повече нови геройчета само и само да си излеят злобата по най вулгарен начин.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Въпрос относно морала в играта.
« Отговор #3 -: Октомври 13, 2013, 09:24:57 pm »
Въпроса тук е да се направи промяна в самата игра да може да се докладват подобни неща директно в играта,да се блокират играчи или там каквото се измисли и най-важното да има кой да наказва.А не да докладваш всеки път поименно във форума пък там да прехвърлят на екипа пък екипа след седмица две да се сети да вземе мерки или да отложи за другия месец.

Nokaut

  • Гост
Re:Въпрос относно морала в играта.
« Отговор #4 -: Октомври 14, 2013, 08:18:29 am »
Тарикат мъж не писка.Ето поредното доказателство,че написаните неща в профила му са самата истина. :D