Автор Тема: Закупуване на диаманти  (Прочетена 3945 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен srek

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +101/-300
    • Профил
Закупуване на диаманти
« -: Октомври 14, 2012, 06:38:02 am »
Тъй като доста от екстрите в замъците искат много диаманти,а знаете как трудно се събират,такси от магазини,членски внос,дарения,предлагам следното нещо-Лидера и ПО на гилдията да могат да оперират с златото в хазната на гилда,в смисъл да могат да закупуват с това злато диаманти от аукциона по пазарни цени.Смятам че идеята е добра,а най вече че има възможност и лесно да се осъществи,тъй като пазара съществува

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Закупуване на диаманти
« Отговор #1 -: Октомври 14, 2012, 07:21:13 am »
Идеята е предлагана отдавна и напълно отхвърлена.Представи си гилдия с милиарди злато в хазната как може да манипулира пазара на диаманти и да изкупува всичко.Особено сега като има по 200-500д на пазара които дори аз мога да купя всичките.

Неактивен i1978

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 62
  • Karma: +6/-23
    • Профил
Re:Закупуване на диаманти
« Отговор #2 -: Октомври 14, 2012, 09:10:07 am »
А аз се чудя, въобще защо го има тоя раздел след като нищо от това, което се предлага не се приема? Или просто е оставено балъците да си чешат езиците и  търкат клавиатурите.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Закупуване на диаманти
« Отговор #3 -: Октомври 14, 2012, 10:02:29 am »
А аз се чудя, въобще защо го има тоя раздел след като нищо от това, което се предлага не се приема? Или просто е оставено балъците да си чешат езиците и  търкат клавиатурите.



Това не е точно така, много от предложенията са взети предвид може би не буквално, но е така..........
« Последна редакция: Октомври 14, 2012, 11:42:10 am от mitika »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Закупуване на диаманти
« Отговор #4 -: Октомври 14, 2012, 12:45:25 pm »


Това не е точно така, много от предложенията са взети предвид може би не буквално, но е така..........

Можеш ли да дадеш малко по-подробно инфо щот аз нищо не разбрах от този отговор.

Неактивен srek

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +101/-300
    • Профил
Re:Закупуване на диаманти
« Отговор #5 -: Октомври 14, 2012, 12:56:39 pm »
Идеята е предлагана отдавна и напълно отхвърлена.Представи си гилдия с милиарди злато в хазната как може да манипулира пазара на диаманти и да изкупува всичко.Особено сега като има по 200-500д на пазара които дори аз мога да купя всичките.

Е точно ти най добре знаеш с колко труд и заеми развиваме нашия гилд,възможно е и да има някои манипулации на пазара за диаманти,но смятам че той сам ще се регулира,въпроса с търсенето и предлагането.Става въпрос когато не достигат било злато или диаманти да има вариянт да може да се чейнжнат

А ако има такава гилдия с милярди злато,тя трябва да се развива в 6 и 7 кат,като гледам какви са цените в 4 и 5та едва ли ще им остава толкова свободно злато та да завладеят пазара.

Смятам че идеята си е добра,особенно за по бедните гилдии,а като гледам май повечето са такива

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Закупуване на диаманти
« Отговор #6 -: Октомври 14, 2012, 01:02:38 pm »
Е точно ти най добре знаеш с колко труд и заеми развиваме нашия гилд,възможно е и да има някои манипулации на пазара за диаманти,но смятам че той сам ще се регулира,въпроса с търсенето и предлагането.Става въпрос когато не достигат било злато или диаманти да има вариянт да може да се чейнжнат

А ако има такава гилдия с милярди злато,тя трябва да се развива в 6 и 7 кат,като гледам какви са цените в 4 и 5та едва ли ще им остава толкова свободно злато та да завладеят пазара.

Смятам че идеята си е добра,особенно за по бедните гилдии,а като гледам май повечето са такива

Има гилдии с повечко златце,както наща например,но това не е пречка да се въведе обмяната злато за диаманти.Въвежда се един месечен лимит  от злато който може да се обменя и проблема с манипулациите на пазара е решен,то по зле от 1млн. за диамант надали ще има накъде.
Колкото до мнението на иволвер за тази размяна там не търси съдействие.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Закупуване на диаманти
« Отговор #7 -: Октомври 14, 2012, 01:44:41 pm »
Може да се измисли пазар, напълно отделен от пазара за диаманти, за играчите. В него да се оперира само с наличните диаманти и злато от хазната. И всички трансфери да се трупат пак там.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Закупуване на диаманти
« Отговор #8 -: Октомври 14, 2012, 03:18:13 pm »
Защо не потърсите старата тема, да разгледате дискусията и тогава да повдигнете въпроса наново там?

Тъкмо ще спестите време да обмисляте какви проблеми може да има и как да се решат. :)

Неактивен makon

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 36
  • Karma: +5/-9
    • Профил
Re:Закупуване на диаманти
« Отговор #9 -: Октомври 14, 2012, 04:10:26 pm »
Цитат
то по зле от 1млн. за диамант надали ще има накъде.
#   Продавач   Количество   За 1 бр.   Общо
1   Fyntred   1   2 300 000   2 300 000
2   Fyntred   1   2 400 000   2 400 000
3   Djiwi   2   2 500 000   5 000 000             свят 4                                                                                   

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Закупуване на диаманти
« Отговор #10 -: Октомври 15, 2012, 11:41:25 am »
Ако питате мене, това ако стане ще спечелят само гилдиите с високи категории герои - 6 и 7
Колко злато мислите имат малките гилдии ?  ще могат да си купят по 2-3 диаманта най много при тази цена  :D
Лично аз няма да купя и 1д със злато от хазната защото скоро ще почнем да максираме и работилници в 6та кат а там цените в злато са ужасни.
За 7ма кат да не говорим...
А що се отнася до предложенията... не знам дали ги чете някой даже...
За мен тая игра е оставена на самотек. Затова и почти не влизам във форума напоследък.
Нямам време за губене и съм ужасно разочарован от отношението на екипа към играчите.
« Последна редакция: Октомври 15, 2012, 11:47:01 am от Danchello »