Автор Тема: В търсене на гилдия  (Прочетена 1755 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

55551

  • Гост
В търсене на гилдия
« -: Август 08, 2009, 09:40:10 am »
Все пак реших да си направя своя тема. Прегледах останалите теми, в които гилдии анонсират набирането на членове и обявяват своите критерии за "новобранците". В почти всички се търсеха най вече кожари, ювелири, бижутери... Е, аз не съм нито едно от тях. Избрал съм явно най-често срещаната професия и специализация: майстор на брони - миньор. Често да кажа, ако бъда изправен пред нов избор отново щях да избера същото. Войн съм 6-то ниво. Казвам се Михаил и съм на 37г. Мисля, че това е задоволително представяне. Смятам гилдията, в която постъпя да ми е първата и последната. Не съм от тия дето сменят "боята" щом започне да им пари под опашката. Благодаря предварително за вниманието. Очаквам мнения:)

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:В търсене на гилдия
« Отговор #1 -: Август 08, 2009, 09:52:17 am »
Искаш ли в нашата гилдия?Само кажи как се пишеш в играта.Имаме от всички занаяти хора.
« Последна редакция: Август 08, 2009, 09:55:15 am от RoLeR »
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Неактивен diablo_lod

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 102
  • Karma: +11/-21
    • Профил
    • Ел. поща
Re:В търсене на гилдия
« Отговор #2 -: Август 10, 2009, 11:13:53 pm »
ако дадеш 1 ник те адвам към -LordOfTheRings развиваме се мисля прилично добре :) пиши тук или в играта на същия ник :)

Поздрави!
"I don't have a drinkin' problem! I drink, I get drunk, I fall down. No problem!"

55551

  • Гост
Re:В търсене на гилдия
« Отговор #3 -: Август 11, 2009, 11:33:19 pm »
Благодаря на отзовалите се, но веднага получих покана, която приех. Не е сред първите 900, но е от приятели. Искам да помоля някой мод, ако е нужно да "забърше" темата. Отново благодаря. Успех на всички в играта!

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:В търсене на гилдия
« Отговор #4 -: Август 12, 2009, 07:48:19 am »
Благодаря на отзовалите се, но веднага получих покана, която приех. Не е сред първите 900, но е от приятели. Искам да помоля някой мод, ако е нужно да "забърше" темата. Отново благодаря. Успех на всички в играта!
не те разбирам, но ако говориш за заключване и ти можеш

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.