Автор Тема: Малко помощ  (Прочетена 864 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Avenged

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Малко помощ
« -: Август 06, 2009, 08:56:43 pm »
Здравеите нов съм сега съм 5 ниво интересуваме въпроса с професиите.Аз съм бижутер - минъор засега мога да добивам въглища,малак камак за точене и медна руда какво мога да правя с тях и как да ги преработвам и като ги преработя какво да правя с преработения материал?Искам да си купя рецепта най-малката е от 10 ниво трябва ли да съм 10 ниво за да си я купя изписва ми че нямам необходимият занаятчийски опит.Как да си правя предмети и как да трупам точки опит.Искам да се науча защото играта е наистина много интересна и различна.Прочето повечето от темите но не намерих точно одговори на това което ме интересува.Благодаря предварително.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Малко помощ
« Отговор #1 -: Август 06, 2009, 09:37:02 pm »
1) Добре дошъл във форума, има много полезни неща описани в новините, за други е говорено и може да намериш информация по конкретни въпроси с малко повече търпение и помощта на търсачката (последния път като написах "Като ползваш търсачката" ми се скараха)

2) Бижутер си, получил си само рецептите по основната професия първо ниво (за второ ниво на професията трябва сам да си ги търсиш вече). Ако ги разгледаш, ще видиш в основната професия "проблем"- за някои пръстени трябват и скъпоценни камъни. Такива може да изкопае и преработи само ювелир (не бързай да сменяш подпомагащата професия, пак ще имаш подобен проблем- откъде да намериш кюлчетата). В света на Имперски герой всички занаяти са доста преплетени и са нужни един на друг (няма универсална и независима професия). Затова се препоръчва да търсиш нужните стоки (ресурси) от аукциона и/или да влезеш в комбина с някой съотборник в гилдия и да си помагате. Сам няма как. За повече информация- с търсачката ще намериш някои странични факти, които пак могат да са ти полезни.

3) Определен брой точки занаятчийски опит носи всеки направен предмет/обработен ресурс. След 200 точки занаятчийски опит носят само редките предмети/критичните обработки на ресурс. Какво представляват- за упражнение ползвай търсачката.
А какво изисква направата на предмет или обработката на ресурс- когато щракнеш на рецептата, ще видиш колко занаютчийски точки ще донесе действието и какви суровини са нужни за изпълняването му.

Успех!