Автор Тема: Изчезнали предмети  (Прочетена 1747 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bogka

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 232
  • Karma: +30/-82
    • Профил
Изчезнали предмети
« -: Февруари 16, 2013, 01:33:47 pm »
Здравейте, искам да съобщя че всичките ми неща от моя дом са изчезнали, не бях влизал доста време в играта, и се реших да вляза да пойграя малко, но уви какво да гледам, нямам абсолютно нищо в дома.... всичко беше в раницити на премиума (съответно той изтече) и би трябвало да се преместят в дома или в склада, но няма нито в склада нито в дома... и сега какво правим по въпроса, всичките ми предмето отидоха да не казвам къде....герой bogka свят 2

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Изчезнали предмети
« Отговор #1 -: Февруари 16, 2013, 01:41:33 pm »
Дом•
    Във всеки имперски град има място, на което героите могат да построят и да разширят своя къща.
    - Героите могат да съхраняват предмети в къщата;
    - Къщата може да бъде разширявана , за да има в нея повече място за съхранение на предмети;
    - Всяка седмица героят трябва да плаща наем за къщата си, като той може да бъде предплатен за няколко седмици напред;
    - Ако наемът не се плати навреме, всички складирани в къщата предмети се преместват в склада на героя, докато бъде платен;


Склад (Хранилище)•
1. Мястото, в което героят може да складира предметите си.
2. Мястото, където се складират всички предмети, купени от аукциона, ако героят няма достатъчно място в инвентара си.

Внимание! Ако героят не премести предметите от склада си в продължение на 1 седмица, те ще изчезнат.
Подменюто със склада е достъпен от меню „Герой”.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:Изчезнали предмети
« Отговор #2 -: Февруари 16, 2013, 01:41:52 pm »
ако не си влизал доста време значи не си плащал таксата на дома си.следоветелно всичко се преместя в склада на героя ти.след 168 часа ако не си още влизал всичко се продава автоматично в магазина.и на мен на 2 героя така се получи.сами сме си виновни

Неактивен bogka

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 232
  • Karma: +30/-82
    • Профил
Re:Изчезнали предмети
« Отговор #3 -: Февруари 16, 2013, 01:48:53 pm »
това е най-глупавото нещо което може да се получи някога.... сажелявам ама нямах възможност да вляза, когато се наложи да заминеш спешно не можеш да нагледаш играта постоянно, не съм съгласен с тези условия който са...

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Изчезнали предмети
« Отговор #4 -: Февруари 16, 2013, 02:15:31 pm »
Ако е имало предмети в раниците когато сте имали премиум и са били 4, тези предмети не са изчезнали. Само са заключени. Когато отидете на втората раница има бутон "Към склада". Може да ги преместите и от там в дома ако имате такъв.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Изчезнали предмети
« Отговор #5 -: Февруари 16, 2013, 02:15:52 pm »
Има опция да предплатиш наема за 2 месеца...
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен bogka

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 232
  • Karma: +30/-82
    • Профил
Re:Изчезнали предмети
« Отговор #6 -: Февруари 16, 2013, 02:23:03 pm »
Както и да е получих решение на въпроса си, връщане назад няма, каквото било било , изчезнали са и толкова няма връщане назад :) ясно ми, няма да се моля или оправдавам...