Автор Тема: Известна трудност с 5та категория  (Прочетена 7038 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен rokki

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 5
  • Karma: +1/-1
    • Профил
Re:Известна трудност с 5та категория
« Отговор #15 -: Юни 24, 2013, 10:29:12 pm »
ако сложиш на 5 преследвачи (за ледената кула и елементите на живота използвах добър пазител с отбиване на стрели и провоказия) епични арбалети и екипировка с точност и ловкост може дори и редка ще ги минеш лесно.Аз поне така ги минах

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Известна трудност с 5та категория
« Отговор #16 -: Юни 25, 2013, 12:49:40 am »
Да, следя темите с майсторските изработки аз и им се радвам :)
Но както споделих - не мога да си ги позволя, тъй като играя само с наградните диаманти ;)


Ти в коя гилдия си, не ти ли помагат от там....?
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен anfel4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 20
  • Karma: +2/-1
    • Профил
Re:Известна трудност с 5та категория
« Отговор #17 -: Юни 25, 2013, 01:05:07 am »
Сама в гилдия :) + останалите два класа, с които отново играя ( най ми допада стрелеца за момента ).

Дълго играех Империя онлайн и зная отговорностите, ако играеш отборно. Пък и е само една игра :) Доста заплахи отнесох около империята. Та заради това сама ми е по-леко да играя ( и по-трудно ;) )

Неактивен Aurora

  • Blondie
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 165
  • Karma: +416/-344
  • Виж минусите - преброй комплексите! :D
    • Профил
Re:Известна трудност с 5та категория
« Отговор #18 -: Юни 25, 2013, 06:53:23 am »
Гледам по-горе колегата споменава пазител, моят така и не влезе в "употреба" :D всичко си минах със стрелците (на някои многостепенни пусках преследвача, да отвлича вниманието, да се мъчат да го уцелят). Колкото до гилдията - пичовете ми са железни,  който иска да хули, да обижда или да заплашва, не си давам за нищо момчетата!
By Signature

Неактивен anfel4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 20
  • Karma: +2/-1
    • Профил
Re:Известна трудност с 5та категория
« Отговор #19 -: Юли 11, 2013, 04:06:07 am »
Е все пак тук елемента на постоянна игра е сведен до минимум и не е нужно да стоиш 168 часа постоянно, за да "спасяваш" икономиката си ( както е в ИО ).

Относно наемнците - старая се да са с орлово око и други бонуси, но ги докарах само до 4ма стрелци. Другият е със залп + някакви стрели :) . Силата им е около 180 ( плюс-минус), точността на някои около 300-330, на другият 240. И все още буксувам около приключенията. Опитах и с преследвач ( с 580 ловкост епичния мечоносец го улучва 2/3 от случаите)

Опитвах всякакви варианти с мистика, но ще се надявам да предложения около развитието му :)

Неактивен redforever

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 94
  • Karma: +11/-22
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Известна трудност с 5та категория
« Отговор #20 -: Юли 13, 2013, 09:12:57 am »
основния ми герой е тъмен мистик
погледни му битките-антонниколов е  :)

Неактивен milen80

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +11/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Известна трудност с 5та категория
« Отговор #21 -: Юли 16, 2013, 10:14:44 am »
За Варварина мечоносец ти трябва 2 преследвача и 3 стрелеца това е идеалния вариант  :)