Автор Тема: Повече от 1 герои?  (Прочетена 2324 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lazio_85

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +1/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Повече от 1 герои?
« -: Септември 22, 2013, 03:36:42 pm »
Ситуацията е следната направих си регистрация в свят 3ти, приятелката ми също иска да се регистрира в този свят, но от време на време сигурно ще влиза и от моя компютър в нейната си регистрация, има ли някакъв проблем в случая, че ще се влиза в 2 героя от 1 ип?

Неактивен Irbis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +49/-92
  • Животното просто ме радва :D
    • Профил
Re:Повече от 1 герои?
« Отговор #1 -: Септември 22, 2013, 03:38:51 pm »
Разбирасе, че не ;) Те повечето играчи го правят това :) Пожелавам ви приятна игра ;)

Неактивен Lazio_85

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +1/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Повече от 1 герои?
« Отговор #2 -: Септември 22, 2013, 03:48:09 pm »
Тоест можеш да си имаш колкото герой искаш? Така ли да разбирам? Тя и приятелката ми беше споменала нещо такова, че 2009 тя като е играла преди тук, е можело да имаш 2,3,4 колкото си искаш акаунти, ама реших да питам за всеки случай.
И още едно питане, има ли начин тя да си възстанови регистрацията, понеже и дава че името или паролата са грешни, а на забравена парола - грешни даннни?

Неактивен Aurora

  • Blondie
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 165
  • Karma: +416/-344
  • Виж минусите - преброй комплексите! :D
    • Профил
Re:Повече от 1 герои?
« Отговор #3 -: Септември 22, 2013, 04:13:45 pm »
Може би не въвежда нещо правилно, преди 1-2 месеца влязох в първото ми ацц, с което за последно играх някъде началото на 2010 година...
By Signature

Неактивен Lazio_85

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +1/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Повече от 1 герои?
« Отговор #4 -: Септември 22, 2013, 04:36:08 pm »
А ако си е забравила името с което се е регистрирала, има ли начин да го разбере само с имейла си?

Неактивен Irbis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +49/-92
  • Животното просто ме радва :D
    • Профил
Re:Повече от 1 герои?
« Отговор #5 -: Септември 22, 2013, 05:15:03 pm »
Да може! Стига да е запазила регистрационният мейл.... Много е важно как си пише името! Ако е ползвала примерно кирилица и латинец, а сега ползва примерно само кирилица, дори и да пише името правилно ще ѝ го отчете за грешно...Така е и с немците в сървара...Ако им пишеш с английската клавиатура името в статистика няма да ти излезнат...Трябва ти немска клавиатура...Но мисля, че ако тя не си е запазила регистрационният мейл, няма как да си разбере името и паролата( Не съм напълно сигурен...Трябва да се посъветваш с модератор..)... Относно акунтите, можеш да си направиш ако искаш и 100 акаунта...Не е извън правилата на играта...

Надявам се съм помогнал :)

Неактивен Lazio_85

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +1/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Повече от 1 герои?
« Отговор #6 -: Септември 22, 2013, 05:18:25 pm »
Благодаря на всички за оказаната помощ :)