Автор Тема: Гилдия KILLER набира членове  (Прочетена 12248 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #30 -: Декември 16, 2013, 09:34:47 am »
Свят 5 е реално съществуващ свят.Той е продаден като лиценз на друга фирма нямаща нищо общо с Imperia Online.Който иска може да се регистрира като отиде на сайта на тези които го подържат и предлагат като услуга.Imperia Online няма връзка с този нов Свят, защото партньорските им отношение отдавна са приключили.


Данчело както винаги неподготвен се изказва, което е жалко за пореден път........

В село без кучета така става...
Няма да се учудя ако се появят и танкове в скоро време
 :D

P.S. Моля бъдете внимателни с регистрациите в новия Свят 5, защото проекта може да бъде затворен без предупреждение и да загубите вложеното там.
« Последна редакция: Декември 16, 2013, 09:37:41 am от Sophie »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #31 -: Декември 16, 2013, 06:15:22 pm »
Как искаш да се изказваме при това пълно инфомационно затъмнение.
Всички са в невидение какво става и какво предстои.
Даже в секция "Задай въпрос" не знаят какво става .
Играта е на самотек от повече от 2 години.
« Последна редакция: Декември 16, 2013, 06:18:42 pm от Danchello »

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #32 -: Декември 16, 2013, 06:54:13 pm »
Как искаш да се изказваме при това пълно инфомационно затъмнение.
Всички са в невидение какво става и какво предстои.
Даже в секция "Задай въпрос" не знаят какво става .
Играта е на самотек от повече от 2 години.


Умния и разумен подход би бил, като не знаеш нещо и не си сигурен да не вземаш отношение, така не рискуваш да напишеш нещо не до там умно.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен teddykazandjiev

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +1/-3
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #33 -: Декември 16, 2013, 07:37:27 pm »
Благодаря крест,само да питам откъде да взема линк и каква е тази фирма-мен не ме интресува кой получава парите,не за друго а защото нито аз нито приятелят ми купуваме диаманти ли злато или рубини-въобще платени валути не ползваме,само кой да питам,за да си игр аем заедно-ако света се закрие здраве да е,аз профила-тедиказанджиев-същото име като мейла в свят 3 който е бях го отписал-изоствих го за 2 години,като се върнах качих 3 нива,но беше въведен нов модул-замъците в ничиите земи-страхотен мод между другото,но искам да кажа-какво като свят 3 няма да се закрива като свят 5 илш какво ако е на друга фирма-аз така или иначе не играя с диаманти и просто искам да знам кого да попитам за линк,за да си правим кефа

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #34 -: Декември 16, 2013, 10:01:16 pm »
Може да попиташ собствениците на Свят 5, които предлагат достъп до него.За всички въпроси в този Свят(5-ти) трябва да се обърнете към тях, не тук.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен teddykazandjiev

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +1/-3
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #35 -: Декември 16, 2013, 10:56:27 pm »
А как да се обърна към тях,когато попитам играч ми отговаря играч който си играе вашия империал хиро-всичко е същотото и не разбрима към кого да се обърна и кого да потърся

Неактивен teddykazandjiev

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +1/-3
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #36 -: Декември 16, 2013, 10:59:02 pm »
Всичко е както във свят 3,където имам също профил-макар и неактивен,няма разлика,отдолу има форум,задай въпрос,настройки и изход,механиката на играта  същата,и няма линкове за по-специални хора,които да не са от екипа ви

Неактивен teddykazandjiev

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +1/-3
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #37 -: Декември 16, 2013, 11:04:20 pm »
Утре пак ще ви пиша,а няма ли шанс понже нямам повче мейли да бъда прмстен в нов свят или просто да ми с каже с кой да се свързжа-линк или нщо,щото като пиша в този свят 5 на попитай играч си ми отговарят познати лица-всичко е едно и също

Неактивен teddykazandjiev

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +1/-3
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #38 -: Декември 16, 2013, 11:13:36 pm »
Проверявах какво ли не-не знам как да се свържа с вашите приятели,а и няма да правя нова поща,само за да се регна в друг свят и той пак да с окаже някакъв си,просто ми дайте линк да се свържа с тези хора да ги питам и да с оправи проблема-да дойде прителя ми и да си играем на спокойствие,нищо повече не искам-не искам диманти нито премиум нито нов свят където да ми се запазят нивата-щото някои хора като им се напрпави такъв номр да се пратят в свят фантом може и да го поискат-искам просто да говоря с тея хора,да ми дадат линк,да ми се ргне приятеля,както между впрочм сега се регват още хора,ниво 1-току що регнати значи може-просто искам да си поканя 5-приятеля-да си играем да се разавиваме,без диаманти-докъдето стигнем както аз се регистрирах в тоя свят така и на приятелит им да се падне тото шанс и да се ргнат-собствничство на фирми и пари мен не му интересуват-интересувам че играта  същата както в свят 2 и 3,че си остава една от любимите ми игри и това е

Неактивен viko58

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +82/-153
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #39 -: Декември 16, 2013, 11:26:55 pm »
Абе пич какво толкова се огледа в тоя умрял свят 5.В' бърлогата' ще биеш до 69 ти левел ли??направи си 5 и-мейла и се регни  във 2ри или 3ти свят и си копай на воля,то и без това малко хора играят в тях ,таман ще има нови попълнения ,а и с твоя приятел може да се окажете новите владетели на някой замък,стига да ви устиска да стигнете високи нива > ;)

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #40 -: Декември 16, 2013, 11:45:31 pm »
А как да се обърна към тях,когато попитам играч ми отговаря играч който си играе вашия империал хиро-всичко е същотото и не разбрима към кого да се обърна и кого да потърся


Обърни се към подръжката на сайта през който влизаш в играта в Свят 5.Повтарям за последно: Тук не е мястото за каквито и де е дискусии относно подръжката, обсужването и търсенето на помощ в Свят 5.


Темата се заключва.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!