Автор Тема: Проблем с приключение  (Прочетена 1786 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Menel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 239
  • Karma: +25/-32
    • Профил
Проблем с приключение
« -: Януари 21, 2014, 08:37:38 pm »
На последното ниво от Изчезналия писар и Ездач на светлината в Бунар съм в момента. Съответно преминах успешно зоната Култът на мрачното море в далечен бряг. В листа с приключенията обаче ми се води приключено само нивото от Изчезналия писар, въпреки че и двете бяха активни преди да отида в зоната. Стана и с двата ми героя - verbaros и leva - в свят 2. Ще пробвам да мина нивото пак и дано се отчетат и на второто преминаване в другите приключения, но това нормално ли е всмисъл когато има дублиране на зоните да бия по да пъти в една зона?
Intelligence plus character - that is the goal of true education.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Проблем с приключение
« Отговор #1 -: Януари 21, 2014, 08:43:30 pm »
По принцип е нормално и трябва да си е така или поне така казаха,че са  го оправили това още преди време.Поне такъв спомен имам.Обаче не винаги е така и някои път се е случвало при някои герои с едно ходене да минат 2 приключения,друг път не става.Дет се вика знае ли човек вече кое трябва да е правилно и кое не в тази игра ;).

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Проблем с приключение
« Отговор #2 -: Януари 21, 2014, 08:57:35 pm »
Ако приключението е прието преди това преплитане да бъде оправено от екипа, то тогава ще може да се минава с една битка две стъпки от две различни приключения, но ако е след ремонта то тогава всичко ще си бъде нормално, както дтрябва да си бъде.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Menel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 239
  • Karma: +25/-32
    • Профил
Re:Проблем с приключение
« Отговор #3 -: Януари 21, 2014, 09:01:34 pm »
Вчера ги достигнах и днес съответно минах с двата героя. Ще пробвам утре сутринта да мина пак през зоната. Ако пак не се изпълни ще пиша.
Intelligence plus character - that is the goal of true education.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Проблем с приключение
« Отговор #4 -: Януари 21, 2014, 09:07:42 pm »
Вчера ги достигнах и днес съответно минах с двата героя. Ще пробвам утре сутринта да мина пак през зоната. Ако пак не се изпълни ще пиша.


Да, ако минете пак през тази зона ще отчете и другото приключение......Добре си направете сметка и за приключенията които ще имат съвпадение в зоните в категория 4, кое ще преминете първо и кое второ, това е важно за финалния бос, който ще ви се падне.
« Последна редакция: Януари 22, 2014, 02:19:37 am от Sophie »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!