Автор Тема: Наемник  (Прочетена 2316 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dawidoff

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 47
  • Karma: +3/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Наемник
« -: Март 15, 2015, 07:07:22 pm »
Въпросът ми е следният, как мога да активирам тоя наемник който съм наел при положение ,че имам 1 точка на Предводител самият герой е 11 левел , благодаря ви предварително .

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re: Наемник
« Отговор #1 -: Март 15, 2015, 07:13:27 pm »
Просто цъкни върху него. После му избери позиция на полето .
Махането е с влачене обратно долу в полето за  наемници.

Неактивен dawidoff

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 47
  • Karma: +3/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Наемник
« Отговор #2 -: Март 15, 2015, 07:22:06 pm »
Пробвах ,но нещо не се получава , не ми дава да му избера позиция ,как става това . Трябва ли да съм влязъл в зоната да се бия с дадени врагове ,там се намира и позициите на наемниците ,но така и не успявам да го закарам до 1 позиция .

Неактивен rossross

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 143
  • Karma: +64/-281
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Наемник
« Отговор #3 -: Март 15, 2015, 07:23:40 pm »
Да използвам темата и да попитам има ли ограничения за наемниците? Героят ми е 21 ниво и имам един наемник 20 ниво, който не успявам да взема в битка.Преди да се пуснат новите провинции нямаше проблем, но след това като го взема за битка и си тичам в полето за здраве.Като го махна и сложа другите дето са 15-16 ниво, нямам такъв проблем.
Един арменец върви и хвърля пари.Евреин крачи след него, събира ги и му ги връща.Така в анекдотите се определя понятието абсурд.

Неактивен rossross

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 143
  • Karma: +64/-281
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Наемник
« Отговор #4 -: Март 15, 2015, 07:36:25 pm »
Пробвах ,но нещо не се получава , не ми дава да му избера позиция ,как става това . Трябва ли да съм влязъл в зоната да се бия с дадени врагове ,там се намира и позициите на наемниците ,но така и не успявам да го закарам до 1 позиция .
Наемника ти не трябва да е по-високо ниво от нивото на героя, за да можеш да го вземеш.
Един арменец върви и хвърля пари.Евреин крачи след него, събира ги и му ги връща.Така в анекдотите се определя понятието абсурд.

Неактивен BatGojko

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 585
  • Karma: +43/-19
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Наемник
« Отговор #5 -: Март 15, 2015, 07:37:26 pm »
Ако наемника ниво равно или по-ниско от героя, преди битка ще се виджда в долната част на бойното поле. С клик може да се вкара на боното поле (за момента има неконсистентност, че се вади с влачене, а се вкарва обратно н аполето с клик, но ще се оправи).
Ако битката се чупи, след активране на наемник има вероятност наемникът да има "счупени" умения - такива на 6 ниво или нещо друго от сорта. Докладвайтени го в проблеми и ще го погледнем.

Неактивен dawidoff

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 47
  • Karma: +3/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Наемник
« Отговор #6 -: Март 15, 2015, 07:41:13 pm »
Ясно разбрах къде е проблема ,наемника който съм наел е 19 левел ,а самият герой е 11 за това така не ми дава да го активирам , по тази логика мога да активирам само такива които са до 11 левел ,не по-високи ,защото няма да мога и тях да активирам .