Автор Тема: Странно  (Прочетена 2187 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Странно
« -: Март 28, 2015, 09:33:50 pm »
 :D Реших и аз да се пробвам в тази версия да не мине без мен:)
И бях потресен такавва бъгня не съм виждал всичко бози всичко се влачи не можеш да видиш кое кво е направо ужас.
Незнам как играете? Да не говориме че не съм голям фен на фейсбука абе просто нямам думи.
Дано се пооправят нещата иначе незнам как тази версия ще бъде по добра от старата,там поне всичко върви нормално.
Тук стигнах до 14 ниво за норматив но вече ми се доповръща  :)Не мога повече ще се побъркам от мудното действие.
Чао пак от мен на верните стари играчи.
С уважение TONTOER  :D

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Странно
« Отговор #1 -: Март 28, 2015, 09:44:09 pm »
Да, наистина е доста тегава, но ще тръгнат нещата или поне така се надяваме, но да бъде по-добра от класическата версия едва ли ще стане, поне такова е моето виждане по това, каквото се предвижда като развитие.


Просто класиката си е класика и класи напред.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Странно
« Отговор #2 -: Март 28, 2015, 09:46:45 pm »
Ако класиката беше класика - никой нямаше да играе тук. Просто класиката е пълна с досада, бъгове и небалансирани концепции :)
Дори и сега да я направят като нова - никога няма да се върна да играя една погребана вече версия :)
ДД

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re: Странно
« Отговор #3 -: Март 29, 2015, 10:02:46 am »
Може би е от компютъра, не знам. На мен играта ми върви идеално, както всяка друга игра. Има редки случаи /скоро не се е случвало/, но тогава самия фейс явно е натоварен много

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Странно
« Отговор #4 -: Март 29, 2015, 10:09:23 am »
Може би е от компютъра, не знам. На мен играта ми върви идеално, както всяка друга игра. Има редки случаи /скоро не се е случвало/, но тогава самия фейс явно е натоварен много


Не скоростта на играта, а скоростта на развитие в играта..... *hihi*
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re: Странно
« Отговор #5 -: Март 29, 2015, 10:42:26 am »
Благодаря за уточнението Софи, не съм разбрал  :-[  Може би защото, не ми се струва развитието да е бавно, даже напротив. Как ли ще е като всичко вече е изпипано. От 1ва до 5та за 1 месец. Според мен, сега няма какво да те задържи в категорията и на бегом я минаваш да ходиш в горната. Колкото до бъговете, верно е, но това не е готов продукт, който си купуваш. Все пак всичко се прави от нула и за това е алфа и затова се наричаме тестери  ;)

Неактивен magic1

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 235
  • Karma: +12/-70
    • Профил
Re: Странно
« Отговор #6 -: Март 29, 2015, 01:13:51 pm »
На мен ми беше бавно и Commoner (един от програмистите) ме посъветва да пипна едни настройки в Chromе
"Може да започнете с проверка за една опция на браузърите, която уж помага да се рендират изображения по-лесно, но всъщност за момента влиаят доста негативно на представянето. Става въпрос за така наречения "hardware acceleration". Потърсете в Гугъл ръководство за "how to disable chrome/firefox/ie hardware acceleration" и следвайки го махнете тази опция ако в момента е активна."


Казаха и че няма да е само във фейсбук играта :) да имаме търпение.
Вижда се, че работят всекидневно!
Do your best, forget the rest!

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Странно
« Отговор #7 -: Март 29, 2015, 01:23:06 pm »



Казаха и че няма да е само във фейсбук играта :) да имаме търпение.



Това като го казаха почна да ме сърби гърбът....После усетих, че ми растат криле. :D :D
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!