Автор Тема: Моят герой не нанся поражения защо?  (Прочетена 4930 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BatGojko

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 585
  • Karma: +43/-19
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Моят герой не нанся поражения защо?
« Отговор #15 -: Май 14, 2015, 12:25:50 pm »
Надявам се да качим специализациите скоро, но въвеждането им в играта ще отнеме поне две седмици.
Забрана за ползване на оръжия няма да има, но има умения които изискват определени оръжия, за да се ползват.
Това с типа на броните е добра забележка и явно се дтължи на недоглеждане от наша страна - ще го оправим.
За силата, необходима за екипировката, за момента е предвидена да е така - не ми се вижда като осбоен проблем фактът, че се ползва екипировка от по-ниско ниво за определени конфигурации на герои, дори мисля, че е добре (да, ясно си падам садист ;) )

Неактивен magic1

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 235
  • Karma: +12/-70
    • Профил
Re: Моят герой не нанся поражения защо?
« Отговор #16 -: Май 15, 2015, 12:16:50 pm »
Значи последно 100% няма да направите мистика да може да се бие с тоягата на втора линия?
Всички мистици няма да са тогава с тояги , а ще са с лъкове (или ще блъскат сила на мистика УАУ и ще са с арбалети)
Или пък ще са с тояги, но ще блъскат сила , за да могат да облекат кована броня....
При всички положения, ако няма да го оправите това трябва да прекъстите мистика на нещо друго, така човек се обърква и си помисля, че е както във всички останали игри по света , а именно , че мистика е най-вече с тояга и с кожени брони.
Наистина будист според мен е добро име (браво за идеята), няма да има заблудени като мен.
Do your best, forget the rest!

Неактивен Yolov

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 506
  • Karma: +63/-36
    • Профил
Re: Моят герой не нанся поражения защо?
« Отговор #17 -: Май 15, 2015, 12:19:17 pm »
А защо  пък мистика да не е на първа линия с лека броня, достатъчно инициатива и ловкост + блок от тояга, отбягване и критично спасяване. Ще инвестираш също точки в дух и жизненост и ето ти един т.нар. semi tank  ;)

Неактивен BatGojko

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 585
  • Karma: +43/-19
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Моят герой не нанся поражения защо?
« Отговор #18 -: Май 15, 2015, 12:48:11 pm »

... така човек се обърква и си помисля, че е както във всички останали игри по света ...

Ами не, той и в Герой 1 не хвърля огнени топки или армагедони - концепцията е запазена от там.

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Моят герой не нанся поражения защо?
« Отговор #19 -: Май 17, 2015, 10:40:27 am »
Можеш сама да смениш класа, от съответната постройка за преквалификация.
ДД