Автор Тема: Бъгове или не?  (Прочетена 1122 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ccbb

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +47/-63
    • Профил
    • Ел. поща
Бъгове или не?
« -: Август 23, 2015, 11:09:37 am »
1.Като бих голямата мечка във Фаролин(за последната стъпка от приключението), ми падна рецепта. Показваше ми, че ще ми даде диаманти, ако я продам. И тъй като беше тъпа я продадох и не получих нищо. :D
2.Дневните задачи. Показват, че дават при изпълнение едно количество репутация, а в действителност съвсем друго. Показваше ми, че ми трябват 10 точки, за да мина нивото репутация и трябваше да изпълня 5 дневни мисии(всяка даваща по 5+ точки). Някои пише 8точки а дават само 1, други пише 6 и дава 4. Не мога да хвана логиката.
3.Защо тоягите не пише, че са за 2 ръце? Като посочиш тояга, няма я картинката с двете ръчички.
« Последна редакция: Август 23, 2015, 11:13:46 am от ccbb »

Неактивен BatGojko

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 585
  • Karma: +43/-19
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Бъгове или не?
« Отговор #1 -: Август 24, 2015, 08:35:20 am »
1.Като бих голямата мечка във Фаролин(за последната стъпка от приключението), ми падна рецепта. Показваше ми, че ще ми даде диаманти, ако я продам. И тъй като беше тъпа я продадох и не получих нищо. :D

- Бъг в изписване на цената. Няма предмети, които да могато да се продават за диаманти.



2.Дневните задачи. Показват, че дават при изпълнение едно количество репутация, а в действителност съвсем друго. Показваше ми, че ми трябват 10 точки, за да мина нивото репутация и трябваше да изпълня 5 дневни мисии(всяка даваща по 5+ точки). Някои пише 8точки а дават само 1, други пише 6 и дава 4. Не мога да хвана логиката.

- Количеството репутация, което се показва в задачата е базовото, което ще ви се даде, но то се модифицира допълнително от настоящата ви репутация - колкото по-висока е тя, тполкова по-малко е реалната която получавата - т.е. никой не се впечатлява вече от малките ви геройства и за да впечатлите местните селяни/граждани трябва да вършит есамо по-големи геройства ;) сиреч, не е Бъг!

3.Защо тоягите не пише, че са за 2 ръце? Като посочиш тояга, няма я картинката с двете ръчички.

- Това е бъг. Ще го видим днес и ще се оправи.