Автор Тема: Стрелец или маг  (Прочетена 1580 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Did

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 18
  • Karma: +5/-3
    • Профил
Стрелец или маг
« -: Май 08, 2009, 07:11:15 pm »
Искам да попитам тези, които играят с мистик и стрелец как им се развиват героите?
Прави ми впечатление, че стрелеца се развива по-бързо. Имам две регистрации - едната е от събота- маг, а другата от неделя- стрелец. В момента втората ми регистрация е на път да стане 9 ниво, а мага едва е 7-мо и ми е много трудно да му кача експириенса, макар че правя по-чести местения на злато и т.н. към него, за да му купувам разни отвари, за да се бие. Също така не мога да му изхабя ходовете за действие, понеже духа му пада много бързо. Някой друг да има такива впечатления или аз бъркам в развитието на мага?
Господ чува молбите на хората, които искат да забравят омразата, но е глух за тези, които искат да избягат от любовта.

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:Стрелец или маг
« Отговор #1 -: Май 08, 2009, 09:23:59 pm »
Много  си права :)
Мистикът харчи много дух и е трудно да изхарчиш за битки всичките ходове.
Може да си вземеш як наемник, който да се бие, а ти да го лекуваш и да делите опита.
Друг вариант е с оставащите точки да го направиш добър занаятчия.
Може да опиташ да му смениш оръжието с друго, което има по-висока атака от пръчката ( лично за мен това е неприемливо )

Неактивен Did

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 18
  • Karma: +5/-3
    • Профил
Re:Стрелец или маг
« Отговор #2 -: Май 09, 2009, 04:40:14 pm »
Не може ли да се измили някакъв вариат за мистика да не харчи по толкова дух
Също така в смесения пазар отварите за дух са по скъпи отколкото тези за здраве
Господ чува молбите на хората, които искат да забравят омразата, но е глух за тези, които искат да избягат от любовта.

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:Стрелец или маг
« Отговор #3 -: Май 09, 2009, 05:20:47 pm »
аз като мистик ще ви кажа, че не съм много съгласен с вас ...
има доста начини да се справите с положението ...
разгледайте внимателно атрибутите и базовите умения на героя си и ще разберета на какво да наблегнете там ... освен това има пръстени, амулети, и предмети с определени свойства - използвайте ги ... моят мистик се движи доста добре - даже е първи в гилдията от всички ... и да добавя - бие се само с тояга - е вярно, че ми направиха хубава тояга, ама върши повече работа от меч ...  ;)

ПП: и да добавя - много рядко използвам отвара за дух ... но пък съм си докарал възстановяване на духа 102 за час ... та затова казвам - има начини ...
« Последна редакция: Май 09, 2009, 05:23:11 pm от ivanik »