Автор Тема: Проблем с многостепенна  (Прочетена 2330 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Проблем с многостепенна
« -: Август 02, 2015, 09:56:35 am »
Минах многостепенна в миражните пясъци, от Emissary Tenebra (4/5), но на 9та стъпка, а то е от 10
Не ми даде нито опит, нито злато и итеми. Иначе го отчете за минато



« Последна редакция: Август 02, 2015, 10:05:11 am от GLADIATOR »

Неактивен Mystic_hunter

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +5/-7
    • Профил
Re: Проблем с многостепенна
« Отговор #1 -: Август 05, 2015, 09:11:53 pm »
Привет! И при мен се получи подобен проблем. На първа стъпка от приключението "Cultist  Interrogation" в Дъждовните блата ме праща да прочистя зона Безпътната река. Многостепенната зона е от 10 стъпки, а при мен след 8-мата ми изписа, че зоната е прочистена без да ми дава ниукакво злато, дроп и опит. Може би проблема се състои в следното. Имах точки енергия за 8 битки. Решех да вляза в зоната, да мина 8 стъпки и да изчакам на място да се напълня с енергия за останалите 2 стъпки. С други приключения съм процедирал по същия начин и не е имало проблем, но този път може би играта е "обвързала" по някакъв начин изчерпването на енергия ми с прочистването на зоната. Не знам дали това е причината, може да е просто съвпадение.
Visita Interiora Terrae Rectificando Invenies Occultum Lapidem

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re: Проблем с многостепенна
« Отговор #2 -: Август 06, 2015, 02:13:57 pm »
Аз имах достатъчно енергия. След зоната прочистих още една, от друго приключение. Не ми се вярва проблемът да е в това

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Проблем с многостепенна
« Отговор #3 -: Август 10, 2015, 11:29:40 am »
приключение Hero's Pilgrims (2/5) в бунар зона Гробницата на героя.дава само 1 бойна зона а би трябвало да има и втора.минах зоната но не ми отчете приключението.моля добавете втората че така само си хабиме точките

Shipwreck Survivors (2/5) безбрежните скали в бариерата също няма зона за приключението

Agents of the Cult (1/5) врата към миналото в пясъчните степи

абе направо що не се прегледат всички 5 стъпкови приключения
« Последна редакция: Август 10, 2015, 12:41:50 pm от Kosiger »

Неактивен BatGojko

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 585
  • Karma: +43/-19
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Проблем с многостепенна
« Отговор #4 -: Август 12, 2015, 06:15:19 pm »
Всичко изглежда наред с тзи зони и приключения (поне в едитора). Ще трябва да ги тестваме да видим в какво може да е проблема. Може ли ИД на героя, моля!

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Проблем с многостепенна
« Отговор #5 -: Август 12, 2015, 09:27:41 pm »
Всичко изглежда наред с тзи зони и приключения (поне в едитора). Ще трябва да ги тестваме да видим в какво може да е проблема. Може ли ИД на героя, моля!

ще видя утре с кой къде съм ходил и какво е положението.но по принцип в зона която има и приключение са с по 2 бойни полета над едното с стрелка.а за тези които съм писал са с по 1 бойно поле и няма стрелка а  след като я мина не отчита приключението

Неактивен Mystic_hunter

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +5/-7
    • Профил
Re: Проблем с многостепенна
« Отговор #6 -: Август 19, 2015, 04:09:18 pm »
Привет! При мен зачести проблема, при който приключението те праща в бойни зона, а когато отидеш да я прочистваш, тя липсва (не е обозначена с удивителната, а прочистването на обикновената зона не води до успешното завършване на стъпката от приключението). Героят е Holy_Guardian, а проблемните зони са следните:

- Провинция: Бариерата;
Приключение: Rescue Operations (1/5);
Бойна зона: Номадския преден пост;
Тук също така има две приключения(Criminal Hunting (1/5) и Да поемеш по Пътя на мрака (5/10)), които ме пращат в една зона-Свърталището на пиратите. Но там има само една маркирана зона за прочистване, която е обикновена, а не многостепенна.

- Провинция: Пясъчните степи;
Приключение: Agents of the Cult (1/5);
Бойна зона: Врата към миналото;
И тук има две приключения (Disrupting Communication (1/5) и Символът (3/10)), които ме пращат в една бойна зона (Златните пирамиди), а там има само една зона за прочистване.
Visita Interiora Terrae Rectificando Invenies Occultum Lapidem

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Проблем с многостепенна
« Отговор #7 -: Август 19, 2015, 05:54:56 pm »
Привет! При мен зачести проблема, при който приключението те праща в бойни зона, а когато отидеш да я прочистваш, тя липсва (не е обозначена с удивителната, а прочистването на обикновената зона не води до успешното завършване на стъпката от приключението). Героят е Holy_Guardian, а проблемните зони са следните:

- Провинция: Бариерата;
Приключение: Rescue Operations (1/5);
Бойна зона: Номадския преден пост;
Тук също така има две приключения(Criminal Hunting (1/5) и Да поемеш по Пътя на мрака (5/10)), които ме пращат в една зона-Свърталището на пиратите. Но там има само една маркирана зона за прочистване, която е обикновена, а не многостепенна.

- Провинция: Пясъчните степи;
Приключение: Agents of the Cult (1/5);
Бойна зона: Врата към миналото;
И тук има две приключения (Disrupting Communication (1/5) и Символът (3/10)), които ме пращат в една бойна зона (Златните пирамиди), а там има само една зона за прочистване.

и при мен е така но според тях всичко си е наред.зарезах приключенията че и без това са загуба на време и точки

Неактивен BatGojko

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 585
  • Karma: +43/-19
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Проблем с многостепенна
« Отговор #8 -: Август 19, 2015, 09:57:30 pm »
"но според тях всичко си е наред" :) А. не точно! Казах, че изглеждат сякаш са наред и не можем да установим проблема. Пратете ми моля на ЛС имената на героите, за да вляза и видя дали мога да открия проблема.