Автор Тема: Проблем със задачите за втора специализация  (Прочетена 1549 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mupko

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 40
  • Karma: +8/-0
    • Профил
Когато изпълних осмата задача (убий 50 костенурки) за втора специализация и приех наградата, не ми даде следващата задача и сега в Имперския град нямам никакви задачи и целият ми прогрес до осма задача включително изглежда изгубен. Случи се така, че точно когато приех наградата за осмата задача качих и ниво, не знам дали това може да има отношение към проблема.

Името на героя е maxiboy.

Възможно ли е да проверите какво се е случило и дали мога да продължа от деветата задача нататък?

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re: Проблем със задачите за втора специализация
« Отговор #1 -: Януари 04, 2016, 12:32:10 pm »
Не ти се е изгубил прогреса. След 8-ма стъпка куеста се премества в други провинции. Провери в списъка с задачи (горе в дясно на екрана) къде трябва да отидеш. Търсиш нещо от сорта 9/12

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Проблем със задачите за втора специализация
« Отговор #2 -: Януари 04, 2016, 12:38:06 pm »
Куеста наистина ти е изчезнал, защото си 32-ро ниво и ще ти се върне в задачите за изпълнение когато станеш 35-то.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Mupko

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 40
  • Karma: +8/-0
    • Профил
Re: Проблем със задачите за втора специализация
« Отговор #3 -: Януари 04, 2016, 12:57:17 pm »
Благодаря и на двамата! Радвам се, че прогресът не е изгубен.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Проблем със задачите за втора специализация
« Отговор #4 -: Януари 04, 2016, 01:05:56 pm »
Спокойно нищо не си загубил, просто втората специализация преди беше на 35-то ниво и от него стартираше приключението. После екипа го измести да почва от 30-то ниво да икономиса малко време за преминаването му, но последните три стъпки се активират на 35-то.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!