Автор Тема: ИМАМ ПРОБЛЕМ !!!!!  (Прочетена 1305 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Age of Extinction
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 724
  • Karma: +290/-546
  • Sometimes I feel that I could rule the world!!!
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
ИМАМ ПРОБЛЕМ !!!!!
« -: Януари 30, 2016, 03:38:35 pm »
От няколко дни повече от десет вече искам да обясня на някой че имам проблем но никой не го взима насериозно което е доста възмутително  *hmm*

Поне във три теми писах както и на лични на няколко хора от екипа но проблемите ми продължават.

ВЪВ КОЯТО  и зона да отида да се бия и тя е за дневни мисии и приключения не мога да видя нито битка нито отчитане на убити врагове , отчита ми опит но репутация и завършване на мисия или задачка от приключение не отчита панела в задачки не свети може би от там идва проблеми ако се бия в зони в които враговете не са ми от типа който иска в дневните мисий или приключения проблем няма *GIRL_CRY* *GIRL_CRY* *GIRL_CRY*

Надявам се някой от екипа да оправи проблема , или да го кажа по невъзпитано да си свърши неговата работа :  благодаря предварително за свършената или несвършената работа по моя герой  Yuna_Kim


- I died to become immortal

Неактивен LittleEvilTroll

  • Game Tester
  • ******
  • Публикации: 179
  • Karma: +19/-24
    • Профил
Re: ИМАМ ПРОБЛЕМ !!!!!
« Отговор #1 -: Февруари 01, 2016, 10:52:25 am »
Минах ти една дневна задача - отчете си я, както и прогреса по 2 други.
Но.... С дневните мисии си има един проблем с неотчитането на чудовищата от доста време и в доста теми беше писано по въпроса. Та не е оправен още проблемът - ако видиш, че не ти отчита още от първата вълна, няма смисъл да продължаваш. Дневни мисии има предостатъчно поне докато го фикснем.