Автор Тема: Достигнат максимум  (Прочетена 1393 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ahilix

  • Гост
Достигнат максимум
« -: Август 18, 2009, 11:35:17 pm »
Опитвам да си нахраня геройчето с отвара за дух - дава ми - Достигнат максимум..Опитвам да сложа отвара за интелект - същата крива история..Да отбележа само - това ми го дава при точно определена отвара и точно определена колба с дух.. >:(

newcomer

  • Гост
Re:Достигнат максимум
« Отговор #1 -: Август 19, 2009, 12:00:54 am »
Опитвам да си нахраня геройчето с отвара за дух - дава ми - Достигнат максимум..Опитвам да сложа отвара за интелект - същата крива история..Да отбележа само - това ми го дава при точно определена отвара и точно определена колба с дух.. >:(

И при мен се получи точно такъв проблем с точно определена отвара за точност - със съобщението "достигнат максимум". Сложих я в хранилището на гилдията и в дневника ни се появи следното съобщение "newcomer оставил STR_ITEM_TIMED_POTION_04".

ahilix

  • Гост
Re:Достигнат максимум
« Отговор #2 -: Август 19, 2009, 12:46:59 am »
Абсолютно същия проблем..Може да влезете в акаунта ми и в склада и да видите вместо имена на отвари те такива неща дето за нищо не вършат работа:


   STR_ITEM_TIMED_POTION_01
Ниво 21
Стойност 10 g.



   STR_ITEM_TIMED_POTION_03
Ниво 21
Стойност 10 g.
Категория 3


STR_ITEM_TIMED_POTION_04
Ниво 21
Стойност 10 g.
Категория 3




   STR_ITEM_TIMED_POTION_05
Ниво 21
Стойност 10 g.
Категория 3

Неактивен holera

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 76
  • Karma: +17/-15
    • Профил
Re:Достигнат максимум
« Отговор #3 -: Август 19, 2009, 07:42:27 am »
И при мен е същото! Имам едни временни отвари, на които пише цената, но не и какво дават. Те не могат да се пият.

Неактивен zax983

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 17
  • Karma: +1/-1
    • Профил
Re:Достигнат максимум
« Отговор #4 -: Август 19, 2009, 10:28:47 am »
Проблемът е възникнал при върнатите(изчезнали преди това) от дома. Възниква при всичко с което можеш да нахраниш героя, било то отвари или храни. Ако сте забелязали там пише просто храна да речем, но не пише колко здраве дава... Просто поредното яко сбъгясване... Вероятно и изчезналите ресурси са били неизползваеми... Аз поне последните 100 изработки не мога да направя нищо освен обикновенно с тях, което не е нормално...

Неактивен robusta

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 108
  • Karma: +40/-3
    • Профил
Re:Достигнат максимум
« Отговор #5 -: Август 19, 2009, 11:52:54 am »
Проблема е отстранен.Храните,отварите и времевите отвари които бяха възтановени вчера и не даваха здраве или дух са оправени

ahilix

  • Гост
Re:Достигнат максимум
« Отговор #6 -: Август 19, 2009, 01:27:30 pm »
Не е точно така..При опит да нахраня героя с отвара за дух ми дава - Само пет елексира могат да бъдат използвани едновременно..Проблем с визуализацията или какво???