Автор Тема: Предизвикателството  (Прочетена 6544 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен zax983

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 17
  • Karma: +1/-1
    • Профил
Re:Предизвикателството
« Отговор #30 -: Август 19, 2009, 04:05:38 pm »
Тук има един много неприятен момент с това предизвикателство... Бях сложил някакви неща на майстора си, само за да ги покажа на друг играч. Тъйкато това е най-удобния и сигурен начин да покажеш нещо на някой който не познаваш. Като не мислех да ги ползвам с този герой!!! Но докато бяха на него някой ме предизвика и се га те ми принадлежат...

Не мисля че когато са ме предизвикали трябва облеклото ми да получава принадлежност...

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Предизвикателството
« Отговор #31 -: Август 19, 2009, 05:27:49 pm »
Най-вероятно сте се били с копие за хвърляне което, както пише в правилата, има намалени щети след 20 рунд. Приемете го че имате 20 копия и ги хвърляте след което хващате последното останало и се биете с него като с меч или тояга.

Това го бях прочел в една от темите, но също пишеше и че намалява на половина, само че тук се появява и разликата , до 20-ти рунд според доклада правех по 7-7.2 на противника, а след 20-тия по 1.2-1.3 та според простата математика 7/2=3.5 а не 1,2  точно за това и го повдигнах този въпрос.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.