Автор Тема: Възможна ли е битка без единият от двамата играчи да знае за нея?  (Прочетена 1823 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bella

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 41
  • Karma: +12/-6
    • Профил
Уважаем екип на играта, имам следният въпрос към Вас.
Нямаше ме два дни и тази вечер след като влязах в акаунта си получих следното системно съобщение "[18/08 18:40]  mitaka80 Ви предизвика на дуел. Вие загубихте битката, 0 злато и 15 слава."
Бихте ли ми обяснили какво означава това и как се е осъществила битка по желание само на един от участващите в дуела!
Благодаря предварително за разяснението!
"Звучат в ночи миллиарды слов
Они забудутся днём
Но есть особое слово "любовь"
И держится мир на нём"
Goodbye my love, Dima Bilan

Rayh

  • Гост
да това е нововъведение разгледай се из форума предизвикателство

Неактивен Bella

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 41
  • Karma: +12/-6
    • Профил
да това е нововъведение разгледай се из форума предизвикателство

Аз видях предизвикателството, но останах с впечатление, че за да има битка, то трябва да бъде прието предизвикателството от другият играч, както това става на Арената!
"Звучат в ночи миллиарды слов
Они забудутся днём
Но есть особое слово "любовь"
И держится мир на нём"
Goodbye my love, Dima Bilan

Rayh

  • Гост
не аз бия всичко в охват няма пожелание тук

Неактивен Bella

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 41
  • Karma: +12/-6
    • Профил
не аз бия всичко в охват няма пожелание тук

При положение, че играча няма вариант да му се изтрие акаунта и няма вариант да се откаже битката, наистина става интересно. Някой би могъл да натрупа доста слава на гърба на неактивен акаунт, който му е в обхвата. Това не мисля, че това е честен начин за трупане на слава! В този случай би трябвало да се сложи определен период в който един акаунт, който не е бил активен и бъде нападнат и победен да не носи слава на победителят.
"Звучат в ночи миллиарды слов
Они забудутся днём
Но есть особое слово "любовь"
И держится мир на нём"
Goodbye my love, Dima Bilan

Неактивен gosho98

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 232
  • Karma: +9/-21
    • Профил
    • Ел. поща
А злато от противника ли се взима или от системата

4orapisnametalo

  • Гост
От системата

ahilix

  • Гост
При положение, че играча няма вариант да му се изтрие акаунта и няма вариант да се откаже битката, наистина става интересно. Някой би могъл да натрупа доста слава на гърба на неактивен акаунт, който му е в обхвата. Това не мисля, че това е честен начин за трупане на слава! В този случай би трябвало да се сложи определен период в който един акаунт, който не е бил активен и бъде нападнат и победен да не носи слава на победителят.
Произволно системата избира с кого да се биеш..Не можеш да знаеш предварително противника ,който ще ти се падне.. ;)

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
При положение, че играча няма вариант да му се изтрие акаунта и няма вариант да се откаже битката, наистина става интересно. Някой би могъл да натрупа доста слава на гърба на неактивен акаунт, който му е в обхвата. Това не мисля, че това е честен начин за трупане на слава! В този случай би трябвало да се сложи определен период в който един акаунт, който не е бил активен и бъде нападнат и победен да не носи слава на победителят.
То си е написано ама кой да чете ;D
В Арената за двубои се биете с произволно избран друг герой. Разликата в нивата може да е максимум 2. Провеждането на двубой изисква точка за действие, като боят се провежда с максимални стойности на кръв и дух. Вашите предмети не губят здравина. Можете да се биете с един и същ противник един път на 24 часа. Минималното време между два двубоя за даден герой е 10 минути (5 за премиум играчи).