Автор Тема: Оспорвани провинции  (Прочетена 1289 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Оспорвани провинции
« -: Януари 18, 2018, 12:10:13 pm »
Как се изчисляват точките в оспорваните провинции? До вчера - 17.01 в Тъмногория точките бяха 0:17 , а днес са 18:17, и как така само в един рунд се печелят 18 точки. Това не е първи случай , предната седмица същото положение. Ситуацията се клонира и в Етерния.... Та как се добавят 18 точки за един ден и от къде идват, и до кога ще бъде така?
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
Re: Оспорвани провинции
« Отговор #1 -: Януари 21, 2018, 05:30:18 pm »
даа.всички рундове се печелят от фаролин, съответно си получават и точките. само че, както резултата е много на нула, изведнъж става невъзможно много на нещо си.днес така стана пак.от 20т. на 0т. изведнъж стана 20 на 61 :o .всяка седмица едно и също.как става това, не ми е ясно.някой от екипа на играта ли го прави?ако е така, направо си им дайте провинцията на сонория, ние да не си губим времето а и нервите напразно.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Оспорвани провинции
« Отговор #2 -: Януари 21, 2018, 09:32:11 pm »
Не е толкоз важно кой печели, въпроса е да се отчита коректно и на време, за да са наясно гилдиите как върви резултата и дали има смисъл да наливат точки...
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!