Автор Тема: Пътя между провинциите  (Прочетена 1854 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lenovo

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 66
  • Karma: +11/-28
    • Профил
Пътя между провинциите
« -: Август 29, 2009, 01:20:17 pm »
Добре на всеки се случва да пътува между тези провнции ... примерно си 3-та категория и искаш да отидеш в града на императорите .. и какво правим .. трябва около 1 час (че може и повече ) да пътуваш само защото примерно си искал да отидеш на арената или пък на някой от магазините в императорския град

Та идеята ми беше примерно срещу заплащане (злато ) да може да се пътува между провнциите директно .. демек нещо като влак или самолет .. но като се замислим че идеята на играта е като едно време рицарите и т.н. може би някаква карета или някакъв др вид пътуване ..

Неактивен ToNgOis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +9/-21
    • Профил
Re:Пътя между провинциите
« Отговор #1 -: Август 29, 2009, 02:17:38 pm »
Мдам самолетите на са на мода каретите виш става.  ;D
И друго да добавя от мен съще така тъпо е че трябва да се патува в ппровинци които граничи провинцията в която се не може ли примерно да си пуснеш през 2-3 провинци дори и да нямат граница само че времето да е повече. Дапазва се всичко като погледнете за да идеш до провихция C от провинция A трябва да минеш през B. Това значи да стигнеш от A до B 10-тена минути след това да пратиш от B до C пак 10-тена. Не може ли 20 минути и готово така няма да е досадно за теб постояно да си онлаин и да чакаш момента и ще имаш време да си свършиш и други задължения.
И за да го интегрерам това в идеята на колегата просто такива преходи през 2-3 провинци ще са по повече злато.

* „Да разбираш всичко, значи да презираш всичко.“ (Tout comprende, c'est tout mepriser)

tyty_man85

  • Гост
Re:Пътя между провинциите
« Отговор #2 -: Август 29, 2009, 02:33:46 pm »
И ;)ма и друг превоз казва се премиум, както и ботушки които намалят времето за път между провките

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Пътя между провинциите
« Отговор #3 -: Август 29, 2009, 03:11:17 pm »
Третия превоз е 1 диамант и стигаш на момента ;D
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен ToNgOis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +9/-21
    • Профил
Re:Пътя между провинциите
« Отговор #4 -: Август 29, 2009, 03:43:17 pm »
И ;)ма и друг превоз казва се премиум, както и ботушки които намалят времето за път между провките

Знам с премиум съм и на премиума са по 9-10 менути на не премиум са 20. Месалта ми бше друга да патуваш през превинции напремер не от Именията на Фаролин да идеш до Владението Сонария и после в Града на императорите ами направо от Фаролин в Града на императорите. Само времето да е за пътя между 2-те провинци т.е. 20 минути.

* „Да разбираш всичко, значи да презираш всичко.“ (Tout comprende, c'est tout mepriser)

tyty_man85

  • Гост
Re:Пътя между провинциите
« Отговор #5 -: Август 29, 2009, 04:10:04 pm »
Не виждам какъв е проблема за къде бързате изобщо. Пускам го да пътува  пусна си един филм и готово, докато се осетя и е там, а и не разбирам какво ще правиш през останалото време ако стигнеш за 1 минута. Примерно в момента имам само 15т. и се разкарвам из магазините в различните провинции.